1.1.2013 byl spuštěn autoportál o nových autech!

Vybíráte nový automobil, a chtěli byste vědět, čím vším jej můžete vybavit, jaké jsou jeho motorizace a karosářské varianty? Zajímá vás dění ve světě automobilů a chcete držet krok s nejnovějšími koncepty a technologiemi? Nebo jen potřebujete rychle najít nejbližší servis či dohnat zapomenutou technickou kontrolu? To všechno, a ještě mnohem více, vám umožní nový tuzemský server Jezdite.cz

Databáze automobilů a jejich variant

Jezdite.cz  pečlivě sleduje nabídku všech automobilek se zastoupením na českém trhu a zaznamenává jejich všechna nová auta, resp. nabízené modely ve všech variacích, tedy se všemi verzemi výbava a dostupnými motorizacemi. Portál obsahuje  více než 5000 těchto variací a díky tomu najdete veškeré informace o současných vozech na jednom místě, a s pomocí několika kliknutí je mezi sebou můžete jednoduše porovnat.

Garáž pro vaše vozy – porovnání různých značek

Zásadní funkcí je uživatelská garáž, kam si můžete snadno uložit automobily libovolných výrobců, které vás zajímají a následně mezi sebou auta porovnat, nebo se k nim později vrátit. Kromě úschovy a porovnání na základě specifikací umožňuje ovšem garáž také unikátní grafické srovnání, ve kterém snadno poměříte interiéry i exteriéry vámi zvolených vozů. V případě registrace na serveru získáte přístup do garáže propojené se svým účtem, a k uloženým automobilům se tak budete moci vrátit z práce, domova, nebo třeba z chytrého telefonu.

Detailní informace o automobilkách

Web zároveň umožňuje procházet jednotlivé automobilky a věnovat se modelům pouze z jejich produkce. K dispozici je rovněž kompletní mapa všech prodejců a servisů dané značky na území České Republiky, stejně tak jako historie automobilky, kterou můžete snadno rok po roce procházet od jejího založení až do současnosti.

Denní zpravodajství od nás i ze světa

Nedílnou součástí serveru je i zpravodajství o nejnovějším dění ve světě automobilismu. Každý den se proto můžete těšit na nové články týkající se připravovaných automobilů, konceptů, nebo technologií dnešních i zítřejších vozů. Konkrétní články se objevují také na facebookovém profilu www.facebook.com/jezdite, díky čemuž budete vždy v obraze, a brzy získáte pověst automobilového guru.

Katalog služeb

Skutečným denním pomocníkem je pak katalog prakticky veškerých služeb, které můžete při provozu automobilu potřebovat. Najdete v něm pneuservisy, stanice technické kontroly a měření emisí, autopůjčovny, prodejny náhradních dílů, autoškoly, a v případě nutnosti i seznam odtahových služeb.

Nyní už znáte vše potřebné, takže nezapomeňte – ta správná adresa pro vás i vaše auto je Jezdite.cz!