Autobazar Praha

Ne každý touží po novém automobilu. Jsou nadšenci, kteří hledají vůz mezi staršími osvědčenými modely, jež v nich vzbuzují emoce. Takový automobil lze vyhledat v Autobazaru Praha 9, který se touto službou zabývá už celou řadu let. Profesionální tým pracovníků Autobazaru Praha je připraven zákazníkovi vyjít maximálně vstříc a uspokojit jeho požadavky. Bližší informace o službách Autoservisu Praha lze získat na webových stránkách auto KRNEPO.

Autobazar Praha 9 uplatňuje individuální přístup
Služby Autobazaru Praha 9 jsou nadstandardní a také naprosto individuální ke každému zákazníkovi. Jejich přání jsou totiž velice rozdílná. Autobazar Praha nabízí mírně ojeté automobily, ale vždy s jasným původem, historií a veškerou dokumentací o jejich technickém stavu. Garance na tyto vozy je zcela stejná, jako na automobily nové.

Profesionalita na každém kroku
Pracovníci Autobazaru Praha jsou profesionály na svém místě. Věnují se maximálně každému zákazníkovi a vždy pro něho najdou to nejvhodnější řešení jak pro koupi, tak pro prodej automobilů. Autobazar Praha 9 vykupuje vozidla všech značek, dováží nehavarované i havarované automobily. Při výkupu automobilu na protiúčet Autobazar Praha 9 respektuje vůz libovolného stáří, samozřejmě s platnou technickou kontrolou.

Nadstandardní služby Autobazaru Praha
Autobazar Praha poskytuje rovněž veškeré služby klasického autoservisu, poskytne na automobil záruku podle modelu auta, která je srovnatelná se zárukou nového vozu. Autobazar Praha 9 připraví zánovní vůz na STK a měření emisí a na provoz v zimním období a provede údržbu po sezóně. Bližší informace o službách Autoservisu Praha lze získat na webových stránkách auto KRNEPO.