Autofolie Praha s.r.o.

Chvilka nepozornosti, zapomenutá kabelka na zadním sedadle nebo třeba noc na velkém parkovišti sídliště – to všechno může vést k tomu, že vaše auto skončí s rozbitým okýnkem a vybíleným interiérem. Řešení je celá řada – jedno z nejlevnějších a překvapivě také nejúčinnějších je speciální autofólie od firmy Autofolie Praha s.r.o.

Autofólie pomáhá nejen proti zlodějům

Hlavním vlastností bezpečnostní fólie na auto je ochrana před proražením. Typický zloděj, který během vteřiny vytluče okénko a ukradne, co mu přijde pod ruku, tak nemá šanci –superpevnou folii tak snadno rozhodně nepřekoná.

Vedle ochrany majetku v autě má autofolie od firmy Autofolie Praha s.r.o. ještě další příznivou vlastnost – významně přispívá k pasivní bezpečnosti vozu. Jak? Snadno – při nehodě se sklo s fólií nerozsype do okolí a nezraní cestující.

Funkce fólie na auto

Jakmile se na autofólie podíváme pod mikroskopem, tak poznáme, že jde o čistý a velmi odolný polyester, který je skládán až do několika desítek vrstev. Díky tomu je velmi těžké fólií opatřené sklo prorazit a vniknout tak do vozu. Folie na auto zároveň nejsou lidským okem nijak viditelné, takže ani nemění vzhled auta.

Dostupné fólie na auto

Pořídit na své auto bezpečnostní fólie přitom není extra nákladná záležitost. Na obyčejné auto vychází aplikace bezpečnostní fólie už na pár tisíc korun.