Autofolie

Při nedávném prohlížení si internetových stránek jsem narazil na firmu, která nabízí autofolie. Vzhledem k tomu, že mě tento nápad "nechat si zafóliovat své auto" zaujal, rozhodl jsem se, že o tom napíšu článek.
Firma Autofolie Praha nabízí polepy, nebo odstranění fólií od tónování autoskel, které vám polepí do 3 hodin, až po celopolepení vašeho auta, který vám udělají do 3 dnů. Navíc nabízejí super služby pro své zákazníky v podobě dopravy k vašemu bydlišti, nebo od vašeho bydliště k provozovně zdarma. Provozovny naleznete buď v Kladně Hřebči, nebo v Praze Stodůlkách. Firma zaměstnává profesionální tým, který má již 18 letou praxi, navíc používá fólie s vysokou kvalitou a zárukou až 7 let, a proto soudím, že se bude jednat mezi jednu z nejlepších firem nabízející polepy v České republice.
Co se týče tónování autoskel, tak si můžete pořídit fólie, které sníží průsvitnost až na 5%, běžně tak kromě průsvitnosti ochráníte sklo proti vnějším vlivům. Cena tohoto polepu se pohybuje od 3 000 Kč. Částečný, nebo celoplošný polep vašeho, či firemního vozidla je bezesporu trendem současnosti mimo změny barvy vašeho vozu, tak ochráníte lak před poškrábáním i před vnějšími vlivy, jako je sluneční záření. Cena takového polepu se pohybuje od 10 000 Kč. Jako doplňky pak můžete na své auto umístit různé folie na auto s firemními logy apod.
Na stránkách firmy naleznete plno fotografií a dokumentace k jejich práci. A až uvidíte ty výsledky, tak určitě budete překvapeni co všechno díky fóliím dokážou, a když se rozhodnete změnit barvu vozu, tak zvolíte raději přelepení něž změnu laku.