Automobilový olej ENEOS

Firma Szakal Metal s.r.o.motordily.cz je výhradním distributorem a prodejcem japonského motorového oleje nejvyšší kvality ENEOS. Typickými vlastnostmi oleje ENEOS je mazání, chlazení, ochrana proti opotřebení a korozi a pohlcování karbonových částic v oleji. Jeho hlavními přednostmi jsou maximální ochrana motoru, zajištění menší spotřeby automobilu, zvýšení jeho výkonu, bezkonkurenční čistota motoru, specifické složení totožné s technologiemi Formule 1, splnění přísných požadavků na velmi nízké emisní hodnoty a to vše za velmi příznivou cenu.
Kvalitu oleje ENEOS potvrzuje nejen to, že je nejprodávanějším olejem v Japonsku, ale také to, že firma Nippon oil dodává paliva japonským i světovým automobilkám jako je Toyota, Honda, Nissan, Opel, Subaru či Mercedes Benz. Sama firma Nippon Oil je jednou z nejrychleji rostoucích firem v Evropě.
V naší nabídce můžete vybírat z nejrůznějších typů olejů ENEOS – pro benzinové a vznětové motory, pro automatické i manuální převodovky, ale také olej pro závodní provoz automobilu či pro mazání strojních součástí jako ozubených kol a ložisek.