Autopůjčovna – nekupujte vůz, vypůjčete si ho

Proč využít služeb autopůjčovny

Využití služeb autopůjčovny je nejlepším řešením v případě, že si z finančních důvodů nemůžete anebo prostě jen nechcete koupit svůj vlastní automobil. Díky výpůjčce vozidla z autopůjčovny se tak pohodlně dostanete z domova do zaměstnání a zase zpět, na smluvenou pracovní či osobní schůzku dorazíte včas narozdíl od nespolehlivé jízdy v hromadných dopravních prostředcích. Autopůjčovna vám dále může umožnit zrealizovat vaši dovolenou do míst, kdy je přeprava osobním automobilem naprosto zásadní věc. Jednoduše řečeno, přesuny z místa A do místa B vás už nikdy nebudou muset trápit. Autopůjčovna je tu pro ty, kteří nechtějí cestováním ztrácet více času, než je nezbytné a také pro ty, kteří mají na svých cestách rádi určitý komfort, jelikož každá autopůjčovna disponuje auty všech kategorií

Proč autopůjčovna Praha Agile

V nabídce autopůjčovny Praha Agile, naleznete ten vůbec nejrozsáhlejší sortiment vozového parku, ze kterého lze v rámci celé České republiky vybírat. V autopůjčovně Praha Agile si tak můžete pronajmout vysoce spolehlivá osobní vozidla značky Volkswagen a Škoda, ale také např. prostorné komfortní minibusy celosvětově oblíbených značek. Potřebujete se dostat na velice důležitou schůzku na úrovni? Žádný problém, autopůjčovna Praha Agile vám může k těmto záměrům nabídnout vypůjčení limuzíny, která vám dodá patřičnou noblesu a eleganci. Nebo byste raději terénní vozidlo? I v tomto případě budete nabídkou autopůjčovny Praha Agile mile potěšeni.

Spolehlivost vozidel autopůjčovny Praha Agile je zajištěna pravidelnými kontrolami STK včetně emisních měření a vedle toho jsou ještě automobily podrobeny prohlídce stanovené výrobcem.

V autopůjčovně Praha Agile vedle automobilů všech typů naleznete také terénní vozy, silné motocykly s přívěsy, vodní skútry a sportovní lodě třeba pro adrenalinové vyjížďky. To vše si v autopůjčovně Praha Agile můžete vypůjčit na libovolně dlouhou dobu.

Autopůjčovna Praha Agile stanovuje konečné náklady na výpůjčku vozidla s přihlédnutím na maximální klientskou spokojenost. V ceně je kromě nájemného zahrnut pravidelný servis vozidla, jeho vybavenost, povinné ručení spolu s doplňkovým havarijním pojištěním, přičemž ujeté kilometry nepodléhají žádným limitům. Autopůjčovna Praha Agile poskytuje i nadstandardní služby v podobě pronajmutí četného automobilového příslušenství – navigační systémy, střešní boxy, chladničky, dětské autosedačky aj.