Autoservis Brno – Autodílny Kočer

Potřebujete servisní prohlídku automobilu? Hledáte vhodný autoservis Brno pro vaše auto? Máte zájem o kompletní dohled nad vaším autem? Chcete mít přesnou představu o stavu vašeho auta? Máte veterána a chcete ho zrenovovat?

Obraťte se na Autodílny Kočer s.r.o. Máme připravenou nabídku na míru přesně pro vás. Zajistíme vám kompletní servis pro váš automobil. Už se vám v minulosti také přihodilo, že jste dali automobil na kompletní prohlídku, ale stejně jste se nedozvěděli všechno a museli jste ještě jinam? Nebo snad nebyly provedené opravy důkladné?

U nás se vám toto nestane. Autoservis Brno vám dává jistotu nejvyšší kvality prací, autodílů a komfort pro vaše auto. Mezi hlavní zaměření našeho servisu patří renovace veteránů, příprava aut na STK, zajištění STK vč. Emisí, jarní a podzimní prohlídky, dohled nad stavem vozidla, upozornění na preventivní prohlídky, hlídání najetých Km, výměny oleje atd. U nás vaše auto dostane kompletní servis. Zajišťujeme i náhradní vozidla, takže se nemusíte obávat, že budete chodit pěšky.

Rádi vás v našem autoservisu přivítáme. Kontaktujte nás prostřednictvím webových stránek nebo nás osobně navštivte.

Užijte si už jen bezstarostnou jízdu. Mějte čisté svědomí, že vaše auto je v naprostém pořádku. Autoservis Brno pro vás udělá jen to nejlepší. Není nic lepšího než mít kompletní servis pod jednou střechou.