AUTOSERVIS BRNO – KOMPLETNÍ PÉČE O VÁŠ VŮZ

Každý zodpovědný řidič o své vozidlo pečlivě a pravidelně pečuje. Jízda po silnicích pak může být bezstarostná a pohodlná. V péči o váš vůz však potřebujete pomocníka – kvalitní autoservis. Chcete-li pro svůj automobil opravdu jen to nejlepší, využijte profesionálních a spolehlivých služeb, které vám za rozumné ceny poskytne Autoservis Brno. Tým zkušených odborníků se o váš vůz postará od A do Zet.

Auto pod pečlivým dohledem

Na profesionály z brněnské Autodílny Kočer s.r.o. se mohou obracet jak jednotlivci, tak i firmy s větším vozovým parkem. Každý ze zákazníků si může být jist, že jeho vozidlo bude pod dokonalým dohledem po všech stránkách. Portfolio služeb je rozsáhlé a veškeré služby jsou neustále modernizovány. Autoservis Brno je také členem projektu AutoPROFITEAM.

Perfektní servis

Součástí komplexních služeb autoservisu jsou pravidelné jarní a podzimní prohlídky vozidel a především příprava vašeho vozu na STK (zajištění STK + emise). Tým odborníků za řidiče pohlídá zdarma stav automobilu a najeté kilometry, upozorní na blížící se dobu preventivní prohlídky či dobu výměny oleje apod.

Pod přísným drobnohledem bude také autobaterie, brzdová soustava, motor i podvozková část vašeho vozidla. Autoservis svým klientům dále nabízí kvalitní klempířské a lakýrnické práce, montáže, výměnu skel atd. V rámci pneuservisu vašemu vozu opraví průpich pneumatiky, postarají se o přezutí a vyvažování kol či zajistí celoroční uskladnění pneumatik. V autoservisu si všichni zájemci mohou také za výhodné ceny zakoupit nové nebo použité pneu.

Vše pro nová vozidla i veterány

Možná patříte k milovníkům automobilů, které již patří k historickým kouskům. Také v tomto případě vám Autoservis Brno spolehlivě a ochotně vyjde vstříc. K portfoliu služeb patří také renovace veteránů, jak celková, tak i pouze částečná. S opravami „dědečků automobilů“ mají v brněnském autoservisu dlouholeté zkušenosti a poradí si s každou úpravou, včetně karosářských prací, renovací motorů, výměny čalounění apod.