Autosklo, autofólie, 24 hodin denně

Naše firma Vám nabízí kompletní servis, co se autoskel týče. Autosklo jsou nedílnou součástí každého automobilu, autoskla mají nejen bezpečností funkce, ale v dnešní době i spoustu dalších funkcí. Mimo toho, že Vás chrání před povětrnostními vlivy, nečistotami, hmyzem nebo kamínky a podobně, moderní autoskla jsou vyhřívaná, omezují sluneční záření, tlumí hluk a mají další užitečné funkce.

Mnoho lidí si pod pojmem autoskla vybaví přední sklo vozu, ale za autoskla považujeme například i boční okénka a zadní sklo. Naše firma zajišťuje výměnu, opravu a servis autoskel 24 hodin denně v Praze a Českých Budějovicích. Pokud se Vám autosklo rozbije, například při jízdě za nákladními vozy není neobvyklé, že uletí malý kamínek, který dokáže způsobit prasklinu u autoskla, a budete zastaveni policií České republiky, hrozí Vám pokuta až 10 000 Kč. Proto neriskujte a zařiďte si výměnu, či opravu autoskla, co nejdříve. U nás si můžete termín zajistit i online, na našich internetových stránkách. Další důvody, proč využít právě naše služby je, že firma Autoskla JR poskytuje spolehlivý a hbitý servis 24 hodin celoročně, tedy 365 dní v roce. Pokud jste na svém automobilu pracovně závislí, nabízíme možnost zapůjčení vozidla náhradního po celou dobu servisních služeb.

 Dále poskytujeme slevové výhody pro internetové zákazníky. Pokud jste zákazník z internetu, nabízíme Vám při platbě v hotovosti 6% slevy z celkové částky. V případě, že si u nás necháte montovat čelní autosklo i s autofólií poskytneme Vám 10% slevu. Pokud nás zaměstnáte výměnou lepeného čelního nebo zadního autoskla, získáte 100% slevu na vyčištění vozidla. Při provizorním servisu poskytujeme 20 % slevu na autosklo. Další výhody naší společnosti naleznete na našich internetových stránkách, kde si také můžete náš servis objednat, mimo jiné zde naleznete i veškeré kontakty včetně adresy našeho servisu v Praze a Českých Budějovicích.