Autosklo Praha

S prasklým sklem nesmí řidič vozidlo využívat a nezbude mu nic jiného, než si sklo nechat vyměnit v servisu. Pokud zvolíte k výměně autoskla na Vašem voze autorizovaný servis, získáte garanci rychlosti a profesionality. Autosklo Praha aneb společnost Car glass Perfect Vám navíc zaručuje výměnu autoskla od renomovaných výrobců jako jsou AGC, Pilkington, Saint-Gobain Sekurit, Guardian a další.

Proč Car Glass (Autosklo Praha)?

Důvodů, proč zvolit při výměně čelního skla autoskla v Praze, je hned několik. Autorizovaný autosklo servis Car-Glass Perfect má více než deset let zkušeností a svým zákazníkům nabízí nadstandardní služby s celou řadou výhod. Autosklo Praha provádí výměnu autoskel rychle, profesionálně a kompletně za Vás vyřídí likvidaci škody na pojišťovně.

Naším cílem je udělat vše proto, aby byli zákazníci maximálně spokojeni a měli s výměnou čelního skla co nejméně starostí. Autosklo Praha neboli tým Car-Glass Perfect se postará o celkovou likvidaci včetně nahlášení pojistné události. Projednáme za Vás veškeré formality. Stačí, pokud nám udělíte plnou moc a poskytnete kopie dokladů nutných k vyřízení pojistné události. Ušetříme Vám čas i peníze!

Výhody výměny autoskla u nás

O tom, že je Car-Glass Perfect ta nejlepší možná volba, svědčí řada nabízených výhod. Svým zákazníkům poskytujeme náhradní vozidlo po dobu opravy ZDARMA a NEJVÝHODNĚJŠÍ BONUS za to, že přijedete vyměnit čelní sklo právě k nám. Pro více informací navštivte naše oficiální stránky.