Autosklo PROFI – abyste se na cestách dobře cítili

Abyste se při vašich cestách cítili pohodlně a bezpečně, určitě je jedna z nejdůležitějších podmínek perfektní výhled z vozidla.  Mít vždy čistá skla, bez prasklin a škrábanců, které při častém cestování vznikají od prachu a odletujícího štěrku, hlavně na čelním skle vozidla. Tou krajní situací, kdy je nutné o výměně čelního skla uvažovat, je větší prasklina, která se dříve či později začne prodlužovat, až celé čelní sklo praskne, a to jak známo právě v té nejméně vhodné situaci.

Především pro tento druh služeb, jakou je oprava a výměna skel vašeho vozidla, je tu servis Autosklo Praha, kde si poradí s každým problémem tohoto druhu. Možná nevíte, že není pokaždé nutné sklo přímo měnit za nové. Drobná poškození lze totiž i opravit. Tato unikátní technologie Glass-repair má státní atest a lze s ní odstranit nejen bodová poškození skla, ale i hvězdicové praskliny do průměru 4cm a podélné praskliny až do délky 6cm.

Klimatizace -  pohodlí při cestování

Dnešní automobily mají spoustu vymožeností, které zpříjemní váš pobyt ve vozidle na dlouhých cestách. Jednou z nich je autoklimatizace, která se dnes stává téměř standardní výbavou. Pro její správnou funkci je ovšem nutný pravidelný servis a kontrola. Firma Autosklo PROFI Praha provádí odborný servis klimatizace na profesionálním plně automatizovaném přístroji zn. VALEO, které obnáší recyklaci a doplnění chladiva, vakuování systému a test těsnosti. Čištění klimatizace ozónovou metodou je 100x účinnější, než jiné desinfekce a opravdu ničí bakterie, viry, spory, plísně a jiné organismy. Vyčistí a odstraní i zápach organického nebo neorganického původu.

Autofolie Praha

Chcete vylepšit vzhled vašeho vozidla a navíc ochránit interiér před slunečním zářením? Opatřete si  autofolie na sklo, pochopitelně od kvalitního výrobce a nalepená v odborném servisu. Kvalitní autofolie Praha na skle vašeho automobilu zabrání pronikání sluneční energie a UV záření, čímž zlepšují i účinnost klimatizace a tím pomáhají lépe a hlavně dříve vychladit interiér vozu klimatizací a zvyšují komfort při cestování.