Bridge Publications vyhrává šesté „Ocenění vůdce ve výrobě 100“

Los Angeles, Kalifornie
17. dubna 2014
Rada Vůdců ve výrobě společnosti Frost & Sullivan v březnu oznámila, že nakladatelství Bridge Publications opět získalo prestižní „Ocenění vůdce ve výrobě 100“.
Již šestý rok po sobě získal Bridge Publications, vydavatel náboženských děl spisovatele, humanitáře a zakladatele Scientologie L. Rona Hubbarda, prestižní Ocenění vůdce ve výrobě 100.
Letošní ocenění je v kategorii Operativní vedení, udělované společnostem, které „podnikají neustálé zlepšovací projekty“, které „prokázaly odhodlání v průběhu času, měřitelé výsledky a pozitivně přispějí k celkové výkonnosti organizace.“
V roce 2013 Bridge velmi výrazně zvýšil svou produkci, aby se připravil na listopadové zahájení Zlatého věku technologie fáze II v Clearwateru na Floridě, duchovního sídla scientologického náboženství.
Toto zahájení vyžadovalo publikování, výrobu a distribuci největšího objemu technických a administrativních materiálů v historii církve: písemné záležitosti, knihy, studijní pomůcky a další náboženské věci pro trénink a duchovní poradenství členů církve a vzdělávání scientologických duchovních. Zahájení se skládalo z:
•    137 pracovních sešitů ke kurzům, knih, administrativních formulářů, referenčních příruček a přednášky v 17 jazycích, celkem 2 329 jednotlivých položek
•    Tisk ohromujících 253 milionů stránek materiálů
•    12 patnáctimetrových nákladních aut papíru (3,5 km) a přes 45 tisíc kilogramů plastické hmoty používané při výrobě
•    634 tun materiálů rozeslaných do Scientologických církví po celém světě
•    Více než 1 189 000 položek přidaných do skladu zboží Bridge Publications
Ne méně než 67 253 096 barevných otisků udělaly tiskařské stroje Bridge jen pro toto vydání. V jediném týdnu tiskařské stroje Hewlett-Packard Indigo v Bridge běžel na nejvyšší rychlost a byly z vrcholu žebříčku v době provozuschopnosti – více než 5,4 milionu barevných otisků, což překonalo předchozí světový rekord Bridge v 4,3 milionu otisků na jednom stroji v jednom měsíci.
Aby vyhověl potřebě výroby takového množství položek, pro mnohé z nichž žádné stroje dříve neexistovaly, spolupracoval Bridge s výrobci na návrhu a výrobě nejmodernějšího, jedinečného zařízení.
Téměř každý produkt vyžadoval štítky nebo obaly s horkou fóliovou ražbou, laminací, obrazovky s UV povrchem, ražbu a vysekávání. Pro vstřikování plastů vazby byly vyrobeny a použity vlastní formy, s výřezy, a byl do nich vložen text se zaoblenými rohy. Zdobené štítky vytiskl a aplikoval na každé plastové balení s na zakázku vyrobený stroj, speciálně zkonstruovaný pro aplikaci štítků pomocí tří podavačů na tříkusový vázací stroj (přední a zadní část a hřbet), který plynule umisťuje svitky štítků do přesných drážek plastu vázacího stroje se vstřikováním plastů
Výsledkem bylo bezproblémové zahájení, všechny potřebné materiály byly včas rozeslané do Církví po celém světě v době na listopadové zahájení.
„Výroba Zlatého věku tech fáze II bylo doposud nejvíce vzrušující vydání,“ říká viceprezidentka pro výrobu Bridge Publications, Veronica Rodriguez. „Náš tým táhl za jeden provaz, den co den, naše lisy běžely nad rámec průmyslových standardů, abychom dosáhli výkonu výrobních kapacit. Museli jsme být efektivní, organizovaní a pracovat jako tým, abychom to uskutečnili. Byla to skvělá zkušenost, na kterou jsme tu všichni neuvěřitelně pyšní.“
* * *
Bridge Publications, založené v roce 1981 v Los Angeles v Kalifornii, zveřejňuje náboženská díla autora bestsellerů a zakladatele Scientologie L. Rona Hubbarda pro Severní a Latinskou Ameriku, Afriku, Asii, Austrálii, Nový Zéland a Oceánii. Jeho sesterská organizace, New Era Publications v Kodani v Dánsku, tiskne a distribuuje tyto materiály pro Evropu a Spojené království.
Od založení vnitrofiremního tiskařského zařízení v roce 2006 organizace vydala více než 18 milionů děl L. Rona Hubbarda.