Capáčky – ideální dárek k narození miminka

Přemýšlíte nad tím, jaký dárek vybrat k narození miminka? Máme pro vás skvělý tip, jak mu pořídit něco pěkného, praktického a především něco, co prospěje jeho zdraví! Pořiďte miminku capáčky, které ocení zároveň i jeho maminka!

Capáčky dokonale nahrazují klasické tvrdé boty, které malým dětem zbytečně deformují chodidlo. Například v kočárku nebo v sedačce děťátko klasické botičky nevyužije a zbytečně mu svírají malou nožičku. Pokud má ovšem capáčky, jeho nožička bude dokonale ochráněná před zimou a zároveň bude mít dostatek volnosti pro zdravý vývoj. Capáčky se perfektně hodí i pro malá batolata, nebo pro děti, které se učí chodit. Capáčky totiž perfektně simulují chůzi na boso, což je pro dítě pohodlnější a jednodušší při chůzi. I větší dítě může mít capáčky jako domácí obuv místo tvrdých papuček, vy tak alespoň účinně předejdete deformaci jeho chodidel, s čímž by v pozdějším věku mohlo mít velké problémy.

Velký výběr capáčků naleznete v internetovém e-shopu capacky.com, kde si budete moci vybrat z široké nabídky barev i motivů s obrázkem. Nabízíme kvalitní capáčky od testovaných značek jako je Afelo, Capiki, Daisy Roots nebo Tuptusie.