Capáčky – ideální volba pro vaše děťátko

S prvními botičkami pro vaše děťátko spěchat nemusíte. Dokud se dítě nenaučí pořádně chodit po svých, je velice důležité, aby se jeho nožička bez problémů vyvíjela- k tomu ovšem potřebuje dostatečnou volnost. Botičky by mohly dítě tlačit a způsobovat například nežádoucí vybočování prstu.

Capáčky pro větší bezpečnost

Pro malé dítě je tedy optimální obutí v ponožkách-obzvláště při běhání a hraní si doma. Během studených měsíců je ovšem potřeba dětské nožičky uchovávat v teple a ponožky mu mohou po podlaze nebezpečně klouzat. Skvělou volbou jsou proto oblíbené dětské capáčky, které udržují nohu ve správné volné poloze a díky tomu je tak od začátku vhodně formována zdravá chůze vašeho děťátka.

Speciální tvar capáčků

Capáčky mají speciálně navrženou kulatou špičku, která poskytuje dostatečný prostor pro prsty. Špička je navíc v oblasti prstních kloubů ohebná a zajišťuje tak dětské nožičce pohodlí. Dětské kožené capáčky jsou vyrobeny z té nejjemnější kůže, která umožňuje chodidlu dýchat. Nezpůsobují žádné alergické reakce, neškrtí a jsou velice příjemné na dotek.

Capáčky ideální pro každou příležitost

Capáčky mají široké využití a lze je používat jako přezůvky na doma, do kočárku, na návštěvy nebo i při cestování. Díky tomu, že jsou velice lehké a skladné je můžete mít v kabelce neustále při sobě.