Capáčky potěší dítě i maminku

Capáčky jsou pro dítě velice pohodlné a zajišťují správný vývoj jeho nožičky. Díky tomu mohou být maminky bez starostí a mohou se těšit ze zdravého dítěte. Pevná a tvrdá obuv totiž může mít neblahé důsledky na měkké kosti chodidla, které potřebují ke správnému vývoji volnost, kterou nejlépe poskytuje chůze na boso.

Nechat ale děťátko bosé má ale taky řadu nevýhod, jako je například možnost uklouznutí na naleštěné podlaze nebo kachličkách. Dítě také může od studené země snadno prochladnout – to také často bývá důvod, proč mu dáváte boty.

Pokud ovšem pořídíte svému děťátku capáčky, vyřešíte tím hned několik problému najednou- capáčky jsou totiž opatřeny anti-skluzovou podrážkou, která brání uklouznutí. Capáčky jsou vyrobeny z kvalitní kůže a udržují dětské chodidlo po celý den v teple. Capáčky jsou měkké a ohebné a dítě v nich může libovolně pohybovat prsty na nohách, takže nedochází k útlaku prstů a noha se může volně vyvíjet. Na stránkách capacky.com naleznete široký výběr capáčků různých velikostí a provedení.