Čas na kvalitní krmivo pro koťata Royal Canin Kitten

Dosáhla Vaše koťátka věku, kdy dochází k odstavení od matky nebo brzy dosáhnou 4. měsíce? Ano? Teď je ten správný čas na změnu potravy. Krmivo pro koťata Royal Canin Kitten je speciálně a cíleně určeno pro období odstavu a následné období vývoje a růstu.

Royal Canin Kitten

Speciální granule pro koťata Royal Canin Kitten

Krmivo pro koťata Royal Canin Kitten je speciálně a cíleně určeno pro období odstavu a následné období vývoje a růstu. Imunita přenesená od matky slábne a vlastní imunitní systém koťat zatím není dostatečně vyvinut. Krmivo pro koťata Royal Canin Kitten přirozeně imunitní systém posiluje a zabezpečuje správný vývoj životně důležitých funkcí. Dosáhla Vaše koťátka věku, kdy dochází k odstavení od matky nebo brzy dosáhnou 4. měsíce? Ano? Teď je ten správný čas na změnu potravy.

Dopřejte svým koťatům kvalitní krmivo

Granule pomáhají prořezávání prvních zoubků a díky snadnému vlhčení umožňují postupný a přirozenější přechod na suchou stravu. Mini granulky se koťatům snadno uchopují a přinášejí požitek z jídla. Toto období je pro Vaše kotě zásadní a nanejvýš choulostivé. Špatný přístup může způsobit poruchy trávení, které se pak odrazí na kvalitě celého života. Pomozte koťatům postavit se pevně na vlastní nohy a správně růst – kupte jim granule pro koťata  Royal Canin Kitten!  Royal Canin se zaměřuje na rozvoj a posílení předností, zatím co minimalizuje a odbourává slabiny. Zdraví, vitalita, radost ze života a samozřejmě i spokojené bříško Vašeho psa nebo kočky jsou pro Royal Canin vždy na prvním místě. Pro štěňata, koťata, dospělé i seniory, pro malé, střední, velké, obří, doma nebo venku žijící. Citlivé, s nadváhou či zmlsané. Voříšky i psy a kočky různých plemen – to vše je Royal Canin … s láskou ke zvířatům.