Co byste v okrasné zahradě chtěli mít?

Hodláte přebudovat zahradu? Rádi byste z ní měli relaxační místo, kde byste načerpávali sílu sami nebo s přáteli? Využijte zkušenosti profesionálních architektů, kteří vám takové místo vykouzlí. Jen oni přesně vědí, co na zahradu dát, a jak ji uspořádat, aby vypadala po několik let špičkově.

Vždy jste snili o bydlení v rodinném domě s velkou zahradou? Teď se vám sen vyplnil a vy řešíte, jak nejlépe využít zahradu kolem domu? Chcete krásně zelený trávník? Nebo dáte přednost okrasné zahradě?

Jak ale správně vybudovat takovou okrasnou zahradu? Mnoho lidí v tom tápe, a proto tu jsou profesionálové, kteří vám s tím poradí. Takové místo by mělo nejen ladit s okolím, ale mělo by být i ve stylu, který se líbí uživatelům zahrady. Zahradní architekt vám nejlépe řekne, kde bude cestička, kde záhonky a kam se hodí rybníček. Okrasná zahrada tam bude vypadat skvěle! Obraťte se na odborníky z řad zahradních architektů a firem i vy. Zajišťují i realizaci okrasné zahrady.

Před realizací okrasné zahrady je tu projekce

Dopřejte si služby profesionálních projektantů na okrasné zahrady. Nabízí jak realizaci nové zahrady, tak přestavbu stávající zahrady. Vaším úkolem jen bude sdělit projektantovy vaše sny a představy a on vše provede. Nejdříve však bude muset posoudit stav zahrady a prozkoumat terén. Následně vám nabídce cenu, za kterou by projekt udělal. Na vás pak bude, zdali jeho služeb využijete.

Mějte pažit jako na golfovém hřišti

Většinu zahrady většinou pokrývá trávník. Ten by měl být zdravý a krásně zelený. Jeho péče však není jednoduchá. Pakliže chcete takový trávník hned, zapomeňte na setí trávník. Zajišťujeme vám travní koberce. Tak budete mít hustý a měkký trávník za hodinu na zahradě a nemusíte se bát ani nežádoucího plevele.

O každý trávník se však musí co nejlépe pečovat. Jedině tak bude vypadat krásně. Samozřejmostí je pravidelné sekání do určité výše, aby nedošlo k vyschnutí trávníku, dále by se měl hnojit a určitě pravidelně zalévat. I občasná vertikulace trávníku pomůže. Pakliže na takovu péči nemáte čas, svěřte se do rukou odborníků, kteří se o trávník postarají.

Usnadněte si zalévání trávníků. Vsaďte na závlahové systémy. Jednotka se dá seřídit dle sezónních potřeb, tudíž máte o práci méně.

Velkou parádu udělá i jezírko

Vaše zahrada je opravdu velkých rozměrů? Tak to se vám na zahradě bude určitě vyjímat jezírko. K dispozici vám jsou okrasná i koupací jezírka. Budete také potřebovat dobrou filtraci, díky které budou v jezírku žít jen potřebné bakterie. Věřte, že takové jezírko polahodí nejen vašemu oku, ale i uchu.