Co vám pomůže být letos ještě krásnější?

Přejete si v novém roce vypadat špičkově? Tak to si dopřejte revoluční zákroky na vašem těle, které vás promění v sexy kočku. Mějte hladkou pokožku či obličej bez vrásek nebo tělo bez faldů. Rok 2014 je ve znamení krásných těl!

Využijte trvalou depilaci

V dnešní době už nemají na těle chloupky co dělat. Jednorázovým žiletkám už také odzvonilo. Tak co zvolit pro krásně hladkou pokožku? Trvalá depilace je tou nejlepší volbou. V estetických centrech naleznete mnoho služeb tohoto typu, ať už to je depilace, epilace a spousty dalších. Mějte v roce 2014 krásně jemnou pokožku a netrapte se s chloupky. Trvalou depilaci můžete pořídit i za akční ceny.

Co to vlastně je trvalá depilace? Jinak řečeno se jedná o epilaci, kdy pomocí laseru, který míří na pigment v pokožce, vypálí chloupky už od kořínků. Nemusíte se bát ani bolesti, při tomti zákroku ucítíte maximálně jen mírné pálení. Tak co, půjdete do trvalé depilace?

Je nezbytné zmínit, že po prvním sezení se všech chloupků nezbavíte, a proto je nezbytné akci provádět opakovaně. Počet sezení se pochybuje okolo 4 až 5. Je to díky tomu, že chloupky nerostou všude stejně rychle, a zbavit se chloupků můžete jen v růstové fázi. Zbavte se chloupků jednou pro vždy! A kolik trvalá depilace stojí? Depilace nohou se pohybuje okolo 7 až 8 tisíc Kč a depilace podpaží stojí již od 2 tisíc Kč.

Zpomalte tvorbu vrásek

Dalším, velmi oblíbeným estetickým zákrokem, je vyhlazení vrásek. Jak se ale vrásek zbavit? Existuje mnoho způsobů, jak nad nima vyzrát. Často si lidé objednávají vyhlazení vrásek botulotoxinem. Lze i vrásky vyplnit kyselinou hyaluronovou. Botulotoxin vám do těla aplikujeme pomocí jemných jehliček. I když to zní bolestivě, nemusíte se obávat, tento zákrok je zcela bezbolestný.

Po prvním ošetření botulotoxinem budete mít vyhlazené vrásky zhruba 3 až 6 měsíců. Pakliže půjdete na další sezení, prodlužuje se doba, kdy budou vrásky krásně vyhlazené. Rozhodli jste se spíše pro vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou? V tomto případě budete mít napnutou kůži asi 8 až 12 měsíců. Tento způsob vyhlazení vrásek vás dokáže zbavit i velmi hlubokých vrásek jako je např. nosoretní rýha či hluboké vrásky mezi obočím. Kolik pak stojí tyto zákroky? Za botox dáte asi 3000 Kč, záleží však na tom, kde se bude ošetřovat. Výplně vrásek stojí asi 5000 Kč.

Bez liposukce se neobejdete

Neinvazivní liposukce zažila velký boom v posledních letech. Neinvazivní liposukce, někdy se jí také říká bezbolestná, podstuje dnes spousta lidí a mnoho center nabízí spousty metod, které vás nežádoucího tuku zbaví snad po celém těle. K dispozici máte ultrazvukou liposukci, kavitaci neboli ultracontour a ultrashape, laserovou lipolýzu, radiovou frekvenci, injekční lipolýzu nebo kryolipolýzu a elektrolipolýzu.

Možná jste slyšeli ještě jiné názvy, ale v podstatě se vždy jedná o neinvazivní liposukci. Velkým hitem se v posledních stala metoda Ultracontour. Jak tato neinvazivní liposukce funguje? Liposukce probíhá na bázi ultrazvukové masážní drenáži, díky které se trvale zničí tukové buňky. Ty se pak dostanou z těla ven přirozenou cestou. Jde o neinvazivní liposukci, která stojí od 3 do 4 tisíc. Aby byl zákrok perfektní, je potřeba se dostavit 5x. Pro co se rozhodnete vy?