Co vše mohu objednat na www.eprinting.cz

Internetová tiskárna www.eprinting.cz se specializuje na tisk levných letáků za super nízké ceny. Díky speciální tiskové metodě, která umožňuje tisk letáků na vybrané druhy papíru za jedny z nejvýhodnějších cen na trhu, láká portál desítky zákazníků. Přesvědčte se sami na adrese www.eprinting.cz/tisk/letaky/.

Tímto však nabídka nekončí. Nabízíme tisk více než šestnácti druhů různých tiskovin. Od vizitky přes samolepky a letáky po barevné katalogy. Celkovou nabídku rozděluje hlavní nabídka do jednotlivých položek. Každá položka nabídky, tedy jednotlivých produktů má svou vlastní kalkulačku. Ta je jednoduchá a kroky při konfiguraci objednávky jsou, jasně popsané. V průběhu roku probíhají na portálu slevové akce. Například v současné době probíhá akce 15% sleva na tisk bloků, naleznete na adrese www.eprinting.cz/tisk/lepene-bloky/.

Dále probíhá akce na tisk dárkových poukazů, naleznete na adrese www.eprinting.cz/tisk/darkove-poukazy/. V průběhu roku se akce na tisk mění. Pokud máte speciální přání na tisk něčeho, co naše kalkulátory neumí spočítat, zašlete nám tiskové podklady se formátu pdf na emailovou adresu, nebo přes položku jiný produkt. My vám zpět pošleme kalkulaci, nebo odkaz na kalkulátor. Neváhejte a vyzkoušejte jednoduchost našeho online objednávkového systému a kvality ofsetového tisku.