Cvičení s osobním trenérem

Ať už muži nebo ženy…často nejsme spokojeni se svou postavou. Rozhodnete se tedy zdravě stravovat a pravidelně cvičit. Chvíli vám vaše pevná vůle vydrží, ale postupem času už na sebe přestanete být tolik přísní, uvolníte si režim a pak už jenom zjišťujete, že můžete začít „opět“ od začátku. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří nad sebou potřebují pomyslný bič, motivaci či jen parťáka, který vás nenechá polevit – vyzkoušejte cvičení s osobním trenérem.

Jmenuji se Martin Nečas, jsem certifikovaný osobní trenér fitness a kulturistiky v Olomouci. Jako vyučený kuchař se zajímám o zdravou vyváženou stravu a díky mnohaletým zkušenostem z oblasti zdravého životního stylu a fitness vám mohu pomoci vyhrát boj o vaše vysněné tělo. Pojďme společně formovat vaši postavu či doslova zacvičit s vašimi kily, o které nestojíte.

Ať už jste zkušený sportovec či začátečník – ke každému přistupuji individuálně. Ujasníme si vaše cíle, čeho byste chtěli dosáhnout a vaše možnosti. Na míru vašim potřebám pro vás sestavím nutriční i tréninkový plán pro co nejefektivnější plnění stanovených cílů. Doporučím vám vhodné cviky a naučím vás, jak je správně provádět. Pokud máte obavy z návštěvy fitness centra – společně se seznámíme s cvičebními stroji a naučím vás posilovat i s vlastní váhou. Při trénincích také zapojíme spoustu zajímavých pomůcek, jako je například kettlebell, balanční podložka typu bossu, gumové expandéry či závěsný systém InsportLine.

Jako osobní trenér vám budu kdykoliv po ruce. Nenechám vás vzdát to na vaší cestě za zdravím. Budu váš rádce, budu vás motivovat a uvidíte, že nový a zdravý styl života si zamilujete. Není na co čekat….