Děda a Odvoz odpadu a suti

odvoz odpadu a sutiSpadlý chlív

Karel Hřebíček má velký problém.  Pan Hřebíček je důchodce, žijící ve starém rodinném domku a zrovna, když si poklidně četl u snídané noviny, uslyšel ohromnou ránu, až leknutím rozlil kafe. Ihned běžel ven, podívat se co se to stalo, ale již dopředu tušil. Jeho nejhorší obavy se potvrdily. Ten starý chlív, u něhož již několik let odkládal likvidaci, právě teď spadl a zavalil příjezdovou cestu.  Levá stěna se provalila a část chlíva se sesunula. Hrůzná podívaná! Co teď!?

Vrátil se zpátky do domu, vzal si brýle a usedl k počítači. Na internetu do vyhledávače vyklepal „odvoz odpadu a suti,“ a klikl na tlačítko „hledat.“ Vyjelo mu několik firem, ale jen jedna nabízela komplexní servis a služby: odbornou likvidaci, odvoz odpadu a zemní práce. A to do 1,5 hodiny od závazné objednávky. A za velmi příznivé ceny, které ho mile překvapily.  Zavolal tam, domluvil se s velmi ochotným hlasem, a než si udělal další kafe na uklidnění, už kluci od té firmy zvonili na zvonek.

O několik hodin později bylo hotovo.  Poslední auto s nápisem na dveřích: odvoz odpadu a suti, odjelo a pan Hřebíček se uspokojeně podíval na zahradu. To co tak dlouho odkládal, bylo profesionálně uděláno a mnoho věcí navíc. Starý chlív zbourali, odpad odvezli a půdu, zeminu zarovnali.  Ale trochu se to protáhlo. Děda Hřebíček si pak vzpomněl, že když tady už kluci od Vejšickýho jsou, tak jestli by také neudělali zahradu. A trak mu také odvezli bordel ze zahrady, povalující se větve ze stromů, odřezky, kameny apod. A hlavně zlikvidovali ten zapáchající kompost, jež více než kompost připomínal hodně nevzhlednou skládku. A když kluci mysleli, že už je hotovo, děda si ještě vzpomněl, že má plnou půdu haraburdí, jestli by…. A tak mu vynosili haraburdí z půdy, vyklidili a uklidili. No když už tam byli!

Děda Hřebíček dostal potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění a měl příjemný pocit.  Stál na prahu a šťastně se usmíval. V jeden den, díky spadlému chlívu vyřešil hned tři věci najednou.

-    Vyklizení půdy od harampádí.
-    Zarovnání a uklizení zahrady, likvidace smradlavého kompostu
-    Zbouraní a zlikvidování starého chlívu

A od té doby Karel Hřebíček každému svůj příběh vyprávěl a doporučoval firmu Milan Vejšický, Autodoprava.  Odvoz odpadu a suti. Likvidace. „to jsou opravdu profíci a levný!“ říkal vždy na závěr.