Dopravní psychotesty Praha

Profesní řidiči, ale i skupiny lidí, jako jsou senioři, mají za povinnost absolvovat dopravní psychologické testy. Pokud se chystáte i vy na dopravně psychologické testy, svěřte se do rukou odborníků a objednejte se u našeho dopravního psychologa.

Dopravní psycholog Praha Vám zaručí kvalitní testy za velmi dobrou cenu a ve velmi krátkém čase. Dopravní psychotesty u nás Vám zaberou maximálně hodinu a půl.

Během psychologického vyšetření v Praze řidič absolvujete několik psychodiagnostických testů, které zjistí jeho předpoklady k řízení motorových vozidel. Zjišťuje se například pozornost, reakční čas, osobnostní vlastnosti.

Na testy je velmi důležité přijít bez stresu a být fyzicky i psychicky odpočatí. Nejlepší je si před testy pořádně odpočinout a vyhnout se konzumaci alkoholu.

Psychotesty Praha jsou vhodné také pro vybodované řidiče, nebo řidiče, kterým byl z nějakého jiného důvodu odebrán řidičský průkaz.

Ať už potřebujete dopravně – psychologické vyšetření kvůli Vaší profesi, nebo z nějakého jiného důvodu, objednejte se k dopravnímu psychologovi Praha. U nás máte zajištěn profesionální přístup, příjemné prostředí a přátelské jednání.