Dosáhněte svých cílů v životě

Jak člověk dosáhne toho, aby se něčeho dosáhnul? Jak uskuteční své sny nebo jak dovede plán ke zdárnému konci? Mnozí z nás mají neuskutečněné cíle nebo nedokončené plány a mnozí z nás čelí úkolům, které vypadají jako zdrcující, nebo dokonce nedosažitelné. To platí nejen pro jedince, ale i pro firmy a dokonce i pro státy.  Dějiny jsou plné nezdařených projektů.

Při zkoumání předmětu organizování vyvinul L. Ron Hubbard nevídaně rozsáhlý soubor technologie, aby jakékoli skupině zajistil úspěch. Při této příležitosti také poskytl řešení pro to nejběžnější selhání – neschopnost uskutečnit plány.

V brožuře ÚKOLY A CÍLE objevíte jak dosáhnout doslova každého cíle, velkého či malého. Plány je možné zdárně uskutečnit, ale musíte podniknout mnoho nesmírně důležitých kroků jeden za druhým. Dozvíte se, jaké jsou to kroky a jak je používat na cokoli – osobní ambice, rodinu, skupinu, podnikání a další. Dozvíte se, že vaše sny se dají uskutečnit.

„Žádný člověk není šťastný, pokud nemá nějaký cíl. A žádný člověk nemůže být šťastný bez víry ve svou schopnost tohoto cíle dosáhnout.“ L. Ron Hubbard

Více na dianetika.cz