Dovolená v Chorvatsku se slevou

Doposud jste nepřemýšleli, kam letos vyrazíte? Co tak si zajet do Chorvatska! Výhodou cestování do Chorvatska je především to, že během pár hodin jízdy autem nebo autobusem můžete být na místě a nemusíte absolvovat dlouhé čekání na letišti.  Samozřejmě že také ušetříte nemalé peníze. Pokud si zarezervujete pobyt v Chorvatsku právě teď, můžete také ušetřit za rezervaci First Minute. Zaplatíte jen zálohu ve výši 500 Kč a zbývající částku doplatíte buď v několika splátkách, nebo těsně před odjezdem. Proto dlouho nepřemýšlejte, využijte slevy na dovolenou v Chorvatsku a objednejte si zájezd co nejdříve!

Ubytováni můžete být v místních hotelích nebo v soukromých penzionech. Chcete-li ušetřit, můžete si zvolit levnější ubytování v kempu ve stanu nebo v obytném přívěsu. Stany i přívěsy jsou velmi účelně zařízené, mají vybavenou kuchyň s ledničkou a sporákem. Pokud ovšem nechcete vařit, není nic jednoduššího než si obstarat polopenzi případně all inclusive. Stravovat se také můžete v restauračních zařízeních a bufetech, které jsou doslova na každém kroku. Tak na co déle čekat? Využijte slevy na zájezdy do Chorvatska a objednejte si letní dovolenou u moře již nyní!

Dovolená v Chorvatsku je skvělá zábava pro celou rodinu

Chorvatsko je země, kde se během svého pobytu určitě nebudete nudit. Pro turisty je v nabídce mnoho výletů, ať už celodenních nebo jen na pár hodin. Velmi oblíbené jsou plavby na lodích, které jsou doplněné ochutnávkou chorvatských vín a nabídkou grilovaných ryb. Samozřejmostí je zastávka v některé krásné zátoce, kde si užijete nádherného plavání a válení na pláži, zatímco vám budou připravovat něco dobrého na zub. Ještě váháte? Chcete-li využít slevy, jednejte okamžitě!

Moře v Chorvatsku patří mezi nejkrásnější a nejčistší. Milovníci potápění si zde přijdou na své. Voda je tak čirá, že bez problémů uvidíte téměř až na dno. Pohled na nádherné mořské živočichy hýřící všemi barvami je nezapomenutelný. A pokud si chcete jen zalenošit, není nic snazšího než se položit na lehátko a nechat se pohupovat vlnami. Takže neváhejte, využijte slevy na zájezdy do Chorvatska a vydejte se na cestu!