Dovolená v Itálii s last minute slevou

Hlavní letní sezóna již končí a vy jste stále nikam nevyrazili? Chtěli byste si užít skvělou dovolenou u moře? Nelákají vás příliš vzdálené destinace, kam je nutné cestovat leteckou dopravou? Tak právě pro vás je ideální volbou prosluněná Itálie! Prožijte se svou rodinou pohodovou dovolenou podle vašich představ. Nespornou výhodou končících letních prázdnin je fakt, že největší nápor turistů, se kterým se Itálie potýká zejména v červenci a srpnu, je již u konce. Pokud nemáte rádi přeplněné pláže a letoviska, tak právě září je ideální volbou. Neváhejte a vyberte si z last minute zájezdů do Itálie ten pravý pro vás!

Pro Itálii jsou typické písčité pláže, krásné moře a skvělá kuchyně. Pochutnat si můžete na výborné pizze, těstovinách, rybách a pro dokonalý zážitek si ke skvělému jídlu dopřejte italské víno. Písčité pláže přímo vybízejí k nejrůznějším sportům, jako je beach volejbal, badminton a další. Velmi oblíbené jsou i projížďky na lodi do malebných zátok. Nejen zamilované páry se rády vydají na romantické procházky podél pobřeží s ochutnávkou výborné italské zmrzliny.

Kam vyrazit v Itálii?

Itálie se rozkládá na Apeninském poloostrově. Hlavním a zároveň největším městem je Řím, který patří mezi čtvrté nejlidnatější město EU. V Římě je mnoho uměleckých a historických památek. Mezi nejznámější patří Koloseum, Forum Romanum, fontána di Trevi, bazilika Panny Marie Sněžné a řada dalších. Rozsáhlé historické centrum Říma patří do Světového kulturního dědictví UNESCO. Navštivte i nádherná města Neapol, Florencii a Benátky. Poznejte bohatou historii a památky této krásné země a vydejte se s rodinou na zájezd do Itálie!

Zapomeňte na starosti všedních dní a vypravte se na dovolenou do Itálie. Prožijte končící léto naplno a využijte všeho, co vám tato země nabízí. Historické památky, moře, skvělá gastronomie a nejen to na vás čeká v Itálii. Užijte si se svým protějškem romantické chvíle a jedinečné zážitky, na které budete rádi vzpomínat!