Ekolampa – LED veřejné osvětlení

Českému výrobci se na základě dlouholetých zkušeností v oblasti fotovoltaiky a řídící elektroniky vyvinout bezkonkurenční produkt na trhu veřejného osvětlení. Ekolampa má minimální náklady na provoz, když nepotřebuje být napájená ze sítě, ale vystačí si pouze se sluneční energií. Technologie použité k výrobě ekolampy jsou šetrné k životnímu prostředí a český výrobce ručí za kvalitní zpracování a precizní výrobu. Technologie LED veřejného osvětlení garantuje 50 000 minimálně provozních hodit. Akumulátory určené pro napájení ekolampy, jsou tomuto účelu přizpůsobeny a jsou speciálně vyvinuty pro cyklické dobíjení.

Akumulátory, které jsou umístěny na sloupu lampy, zajišťují nepřetržití po dobu celé noci. Osvětlení se aktivuje samo a to díky řídící jednotce. Obdobně je tomu i při ranním rozbřesku, kdy se lampa sama vypne. Ekolampa dokáže nepřetržitě svítit na jedno nabití až 16 hodin.

Českému výrobci se na základě dlouholetých zkušeností v oblasti fotovoltaiky a řídící elektroniky vyvinout bezkonkurenční produkt na trhu veřejného osvětlení. Ekolampa má minimální náklady na provoz. Již není nutné řešit přívod elektrické energie. Lampa je napájena ze slunečního záření . Technologie použité k výrobě ekolampy jsou šetrné k životnímu prostředí a český výrobce ručí za kvalitní zpracování a precizní výrobu. LED veřejné osvětlení je technologie, která garantuje minimálně 50 000 provozních hodin. Akumulátory určené pro napájení ekolampy, jsou speciálně vyvinuty pro cyklický režim.

Akumulátory, které jsou umístěny na sloupu lampy, zajišťují nepřetržitý provoz po celou noc. Osvětlení se aktivuje řídící jednotka umístěná ve sloupu lampy po západu slunce. lampa zhasne při ranním rozbřesku.

Technické údaje o ekolampě

  • Fotovoltaické panely jsou monokrystalické s výkonem 2x 100W.
  • LED lampa o příkonu 16W.
  • Stožár je ocelový, žárově pozinkovaný o délce 5 metrů.
  • Řídící jednotka s integrovaným MPPT regulátorem.
  • Akumulátor gelový olověný nebo lithiový.
  • Doba svitu LED je proměnná v závislosti na délce noci.
  • Hmotnost lampy je 65 kg včetně akumulátorů.