Firemní akce pro obchodní partnery

Snaha udržet si svého zákazníka a péče o něj by měla patřit k prioritním aktivitám každé firmy.

Uspořádáním firemní akce pro obchodní partnery se posilují zákaznická pouta, budují se a prohlubují vztahy a navazují osobní kontakty. Firemní akce může být také ideální příležitostí k představení nabízených novinek.

Nevšední zážitky, uvolněná atmosféra, příjemné prostředí – to vše přispívá k navázání užšího vztahu se zákazníkem a budování vzájemné důvěry.

Osobní setkání utužuje vazby a pomáhá k navázání užších vztahů a tím k usnadnění dalších komunikací. Neformální setkání mimo pracovní prostředí mění obchodní vztah na vztah osobní.

Firemní setkání s obchodními partnery je jedinečnou příležitostí k představení novinek. Pro pozvané hosty je příjemný zážitek poděkováním a odměnou za věrnost. Takováto odměna působí dlouhodobě a motivuje k další spolupráci.

Každá marketingová aktivita by měla mít co největší efekt a přínos pro firmu. Proto je nutné nejen vše dobře naplánovat ale i připravit a bezchybně zrealizovat. A ruku na srdce, málokterá firma má zkušenosti s pořádáním firemních akcí, pokud se tímto přímo nezabývá. Při pořádání firemních akcí se určitě vyplatí spolupráce se zkušenou agenturou. Tato spolupráce přináší řadu výhod. Jednání pouze s jedním partnerem a ne s desítkami dodavatelů. Agentura má vybudované vazby na účinkující, catering i dodavatele atrakcí – včetně cenových výhod. Má znalosti vhodných prostředí pro konkrétní eventy a v neposlední řadě spolupráce se zkušenou event agenturou šetří starosti, čas a peníze.

Jednou z firem, které má bohaté zkušenosti s pořádáním firemních akcí na míru je společnost ANERI s.r.o. z Liberce. Zkušení pracovníci této společnosti pomohou s výběrem ideálního prostředí, připraví program na míru, zajistí občerstvení a postarají se o to, aby se všichni hosté v průběhu firemního dne cítili příjemně a aby si z takovéhoto setkání odnesli nezapomenutelné zážitky.

http://www.aneri.cz/cs/marketing/event-marketing/

http://www.aneri.cz/cs/marketing/event-marketing/firemni-akce/