Firemní školení a semináře ve Františkových Lázních

Firemní školení a semináře je ideální realizovat v klidném a příjemném prostředí mimo firemní prostory.

Zejména pro vícedenní školící akce je ideálním prostředím místo s vhodným a plně technicky vybaveným školícím sálem, celodenním stravováním a ubytováním přímo v místě a také s možností relaxace pro všechny účastníky školení.

Vhodným a pro všechny zúčastněné příjemným místem pro konání seminářů či školení je například Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních. Klidná lázeňská atmosféra a prostředí Františkových Lázní navozuje v každém pocit pohody a odbourává stres. Účastníci seminářů se v takovémto prostředí mohou lépe soustředit a vnímat nové informace.

Lázeňský hotel Pyramida navíc hostům nabízí řadu wellness a lázeňských procedur, které samozřejmě mohou využívat i účastníci školení po přednáškách. Účastnici takovéhoto školení se zpět do běžného pracovního procesu vrací nejen plni vědomostí ze školení, ale i s novou energií, kterou mohli načerpat v lázeňském prostředí.

Školení zaměstnanců nemusí být pouze nepříjemnou součástí zaměstnání, ale v příjemném prostředí Lázeňského hotelu Pyramida může být pro zaměstnance i odměnou.

http://www.hotel-pyramida.cz/seminare-skoleni-akce

http://www.hotel-pyramida.cz/pr-clanky

http://www.hotel-pyramida.cz/firemni-skoleni-a-seminare-ve-frantiskovych-laznich