Firma ELMET – spouští nový projekt – e-shop Esylux

V roce 1989 vznikla firma ELMET. Firma se původně zabývala výrobou a montáží a postupně se začala zabývat výrobou a obchodní činností v oboru elektro. Výroba panelů pro domácí dorozumívání byla zahájena v roce 1989 a v roce 1990 se zahájila výroba mramorových topných těles a postupně byla výroba rozšířena o panely vyráběné z granitu.

V návaznosti na výrobu byla v roce 1990 zahájena obchodní činnost. V současnosti se tato činnost ubírá dvěma hlavními směry.

Tím prvním je maloobchod, který provozuje v této chvíli osm prodejen. Hlavním zaměřením firmy v oblasti prodeje je prodej elektroinstalačního materiálu, světelných zdrojů a svítidel.

Praze na Suchdole se nachází hlavní prodejna a pro zákazníky je k dispozici nejrozsáhlejší nabídka všech produktů, včetně těch, které firma ELMET sama dováží.

Tím druhým zaměřením je velkoobchod, jenž firma zahájila v roce 1991. Od počátku velkoobchodní činnost směřovala k vytvoření sítě obchodních partnerů s obdobným zaměřením. Dodávky montážním firmám a kompletace výrobků dle konkrétních projektů je samozřejmostí a je tu také možnost využití centrálního skladu.

Firma ELMET spouští nový elektronický obchod http://www.esylux.cz. Tento elektronický obchod je zaměřen na prodej čidel pohybu, čidel přítomnosti, čidel soumrakových a příslušenství.

Čidlo pohybu funguje na principu pohybu v dosahu senzoru a spíná osvětlení na nastavenou dobu. E-shop nabízí několik typů čidel jako je stropní detektor, detektor pohybu, mini detektor a další.

Čidlo přítomnosti slouží pro ochranu majetku, či osvětlení domů, zahrad, místností apod…

Jako spínač na omítku pro automatickou regulaci osvětlení slouží čidlo soumrakové.

V e-shopu lze zakoupit jako příslušenství k čidlům pohybu, přítomnosti dálkové ovládání pro snadnější manipulaci s přístroji.