Firmy v Praze s nabídkou zásnubních prstenů a dalšího zboží a služeb

Hledáte firmu, obchod, řemeslníky či službu v Praze? Pak pro Vás bude nejlepší volbou návštěva největšího internetového katalogu firem v Praze – Firmy-Praha.eu. Najdete zde více než 81 000 firem z celé Prahy.

Do katalogu Firmy Praha můžete zdarma zaregistrovat svou firmu, připojit své logo, fotografie i veškeré kontaktní údaje, včetně Vašich www stránek. Výhodou je, že můžete u svého profilu vyplnit také položky Nabízíme, díky kterým Vás lidé lépe dohledají ve vyhledávačích typu Seznam, Google apod. ve spojení s městem Praha.

Mezi pražské firmy patří také firma Mogati Diamonds s.r.o. – zásnubní prsteny Praha. Tato firma kromě již zmíněných snubních prstenů nabízí také šperky, snubní prsteny a hodinky.

Zásnubní prsteny jsou vyrobeny ze zlata, stříbra a dalších ušlechtilých kovů a jsou osazeny brilianty či zirkony. Objednat si můžete také osazení perlami, ametysty, safíry, topazy a dalšími drahými kameny. Zákazník má možnost zvolit si vlastní barvu zlata – červenou, bílou nebo žlutou – a nechat si do snubních prstenů vyrýt vlastní rytinu. Snubní prsteny tak pro Vás budou vytvořeny přímo na míru.

Firma Mogati Diamonds s.r.o. se orientuje na ruční výrobu prstenů, každý šperk se tak stává originálem. V nabídce kromě snubních a zásnubních prstenů najdete také designové šperky (např. náušnice, přivěsky apod.). Zákazníci si mohou sami zvolit, jak bude šperk vypadat, nebo si vybrat z široké nabídky e-shopu.

Výhodou tohoto obchůdku také je, že neplatíte žádné poštovné. Dále tato firma nabízí servis zdarma, nemůže se proto stát, že byste nebyli spokojeni. Úprava velikosti prstenu (zvětšení, zmenšení zdarma) je samozřejmostí.