First minute zájezdy na léto 2014 jsou tady!

Konec roku 2013 je na spadnutí a právě nyní je ideální čas začít plánovat letní dovolenou na následující rok 2014. Nabídky cestovních kanceláří totiž plní first minute zájezdy, s nimiž můžete za svou letní dovolenou výrazně ušetřit. V tomto článku jsme si pro vás připravili přehled nejoblíbenějších lokalit, které můžete s first minute zájezdy navštívit. A upozorňujeme, že se nejedná jen o lokality z kategorie velmi luxusní.

Řecko

I přes hospodářskou krizi, která tuto zemi v minulých letech postihla, patří Řecko stále mezi nejvyhledávanější turistické destinace. Není se čemu divit, takové kulturní bohatství, jakým disponuje Řecko, nemá žádná jiná evropská země. Navíc se Řecko pyšní nespočtem nádherných ostrovů, které jsou lemovány plážemi s průzračně čistým mořem a vytvářejí tak doslova ráj pro vaši letní dovolenou. Ať už se v Řecku vydáte do letovisek na pevninské části, nebo se rozhodnete vydat na ostrovy, vždy se můžete těšit na pohádkovou krajinu, kvalitní nabídku ubytování v různých cenových kategoriích (od levných penzionů až po luxusní hotely), vynikající podmínky pro vodní sporty a hlavně pak fascinující historické památky, které dodávají Řecku jeho osobité kouzlo. First minute zájezdy do Řecka jsou tedy sázkou na jistotu.

Turecko

Turecko bylo v minulosti pro české turisty poměrně neznámou zemí, ovšem v posledních letech se mu dostává stále více pozornosti. Nabízí totiž vynikající služby za skvělou cenu (nižší, než v jiných oblíbených turistických destinacích Evropanů), širokou nabídku turistických letovisek, krásné pláže a klima, které zaručuje vysoké teploty i v průběhu září a října. Hledáte-li tedy kvalitní dovolenou za výhodnou cenu a vynikající služby, rozhodně využijte first minute zájezdy do Turecka!

Bulharsko

Když se řekne Bulharsko, mnohým se vybaví dovolená v dětství s rodiči. Bulharsko je ale oblíbeným místem pro dovolenou také dnes. Mezi vyhledávaná turistická letoviska Bulharska patří zejména Primorsko, Slunečné pobřeží, Nesebar, Pomorie, Svatý Vlas, Zlaté Písky, Svatý Konstantin a Sozopol. First minute zájezdy do Bulharska jsou oblíbené hlavně mezi rodinami s dětmi.