Hotel Karlovy Vary nebo ubytování ve Špindlerově Mlýně?

Pokud se chystáte na dovolenou do Karlových Varů či si chcete naopak zalyžovat ve Špindlerově Mlýně, máme pro Vás několik tipů.

V Karlových Varech Vám můžeme doporučit např. hotel Karlovy Vary – Villa Basileia. Tento hotel vznikl přestavbou letního sídla hraběnky von Schaumburg Lippe. Při přestavbě se dbalo na zachování původní dispozice šlechtického sídla.

V současné době se zde můžete ubytovat ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech, které jsou vybaveny ve standardu *** hotelu se službami hotelu typu „Garni”. Na každém pokoji najdete koupelnu se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem a lednici.

Přímo v hotelu si můžete užívat lázeňských procedur a masáží, využít můžete i infrakabinu. V blízkosti hotelu najdete bazény a kolonády pro pitnou kůru. V dosahu penzionu je několik golfových hřišť a tenisových kurtů.

Ve Špindlerově Mlýně můžete pro ubytování využít Apartmány Špindlerův Mlýn. Můžete si vybrat hned z několika kategorií apartmánů, které se liší svou velikostí a vybavením. V okolí apartmánů najdete: tenisové kurty – otevřené i kryté, dále bowling, stolní tenis, posilovnu i saunu, vše ve vzdálenosti 200m od pensionu. Jen o 100m dál najdete aquapark s tobogánem a krytým bazénem s wellness centrem. Nejbližší vlek je vzdálen cca 400 m od apartmánů.

Dalším tipem na využít ubytování Špindlerův Mlýn je Pension Monika. Najdete zde 2 a 3-lůžkové pokoje, apartmá se dvěma oddělenými ložnicemi s TV a SAT. Všechny pokoje i apartmá mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou. Pokoje jsou také vybaveny internetovým připojením a trezorem. V případě vyšších nároků si může host objednat také apartmá, které má dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem, lednicí, TV, SAT a koupelnu s vanou, WC s bidetovou sprškou.