INOVATIVNÍ EKO OBALY NA JÍDLO A SVAČINU: I S POTISKEM PRO FIRMY

Čtyři typy skvělých dizajnových produktů pod značkou Roll’eat šetří vaše peníze i naše životní prostředí a jsou skvělým firemním dárkem s potiskem nebo bez potisku

Pokud již reprezentujete nějakou firmu, nebo chcete osobně pomoci při zlepšování životního prostředí a šetření odpadů, ekologické a opakovaně použitelné obaly Boc’n Roll a Snack’n Go pro občerstvení, pamlsky nebo oběd do práce, jsou pro vás nejvhodnějším řešením. Vaše firma může tyto eko-obaly použít například jako dárkové předměty pro své zákazníky a obchodní partnery. Můžete si navrhnout vlastní potisk s logem firmy, použít tyto obaly jako netradiční dárky pro své zaměstnance nebo na různých akcích.

Tuto možnost a ještě víc vám nabízí společnost Leverage, s.r.o., která chce svým projektem Krok za krokem pozvednout ekologické povědomí, protože na Slovensku a v České republice je výrazně nižší, než v zahraničí. Firmy v tomto mohou výrazně pomoci, jelikož zaměstnanci v nich tráví převážnou část dne a tak mohou pozitivně ovlivnit jejich ekologické chování.

V těchto dnech už budou k dostání  i zbrusu nové produkty a designy pod značkou Roll’eat, které si můžete prohlídnout na naší anglické verzi firemní stránky.  Brzy je najdete také na české verzi www.greenbottle.cz.

Výhody obalů Boc’n Roll a Snack’n Go

Použití  Boc’n Roll a Snack‘n Go vám pomůže eliminovat množství jednorázových obalů, jako jsou plastové sáčky, folie, alobaly, ubrousky, kapesníčky a podobně. Díky těmto obalům můžete své firmě ušetřit značné náklady. Například na obstarání plastových obalů a talířků. Dají se taktéž velice efektivně využít jako reklamní předměty, pro zelený marketing vaší společnosti. Můžete si totiž navrhnout vlastní potisk na tyto obaly už od 50 kusů. Například to může být logo vaší firmy, anebo heslo či motto, které vaši společnost charakterizuje a podobně. Můžete si vybrat z různých barev.

Obaly jsou velmi vhodné i do škol, kde mohou pomoci při zlepšování ekologického povědomí našich žáků a studentů. V zahraničí se takové kampaně  spouštějí  přímo na školách. Například v Španělsku dali každému dítěti tašku, do které mělo házet  veškerý odpad, který za týden vyprodukuje. Na konci týdne byly všechny děti překvapené, jaké množství odpadu nahromadily.

Jestliže i vám záleží na kvalitě pracovního a životního prostředí, neměli by jste  tyto odpady přehlédnout. Zkuste si například představit vaše okolí bez plastových sáčků, papírových kapesníků  a  folií,  rozházených po okolí. Určitě by se vám toto líbilo více. Není možné se jich úplně zbavit, ale je možné je výrazně zredukovat.