Internetový elektro obchod

E-shop MF-Elektro.sk nabízí vysoce kvalitní produkty z oblasti výpočetní techniky a veškeré elektroniky. Internetový elektro obchod poskytuje možnost rychlého nákupu včetně bryskního odeslání zákazníkovi. Veškeré produkty, inzerované na stránkách jsou k dispozici pro odeslání do 24 hodin. E-shop spolupracuje s několika distributory z celého Slovenska, kteří mimo jiné garantují záruční servis, zákazník tedy nemusí mít strach, že si koupí výrobek, který je z druhé ruky nebo k němu nebude mít veškerý potřebný servis.

Díky kvalitní distributorské síti obchod může nabízet opravdu široký sortiment kvalitního zboží, v portfoliu společnost je veškerá elektronika a komponenty s ní spojené. Najdete zde počítače včetně počítačových komponent, notebooky, monitory, tiskárny, digitální fotoaparáty, videokamery, herní konzole, základní desky, zářivky, RAM, USB, kabely, SD karty i micro SD karty, HDMI kabely, tablety, prostě veškerou elektroniku, která vás jen napadne. Obchod reálně nabízí opravdu jen to, co si může garantovat dodat ve lhůtě na webu inzerované, tedy do 24 hodin v pracovní dny.

Každý měsíc e-shop nabízí zajímavé akce jako je například dárek k vysvědčení v podobě zvýhodněných cen v období, kdy děti dostávají vysvědčení. Jindy k nákupu notebooky dostanete vhodnou brašnu. Internetový elektro obchod  zřizuje společnost MakroFoto s.r.o. Objednávat zde můžete nejen jako v klasickém e-shopu, ale také telefonicky a to kdykoliv v pracovní dny od pondělí do pátku mezi devátou a sedmnáctou hodinou, kdy se vám mohou věnovat příjemní pracovníci obchodu.