INZERCE ZDARMA A SEXY

NAHATÁ INZERCE ZDARMA

Ta dívka vlevo, tedy vpravo. Ta dívka v modrých, tedy červených plavkách. Ta blondýna, tedy promiňte eee.., ta bruneta… Plete se mi jazyk při její kráse, když pusinkuji monitor. Tak ona se  jmenuje INZERCE. INZERCE ZDARMA celým jménem. INZERCE je jméno a ZDARMA je příjmení.
Divné jméno, pro tak krásnou dívku? Přece se nebude jmenovat Petra Nováková, to dá rozum.  INZERCE ZDARMA zní úžasně. Ale i když se tak jmenuje, tak zadarmo s vámi nepůjdete! Na to je zase hrdá. Ale bohužel ráda se svléká!
Klidně a bezostyšně se zcela do naha svlékla pro web 5MINUT. CZ, jež nabízí inzerci zdarma, nabídku, katalog firem. A to ZCELA ZDARMA. INZERCE ZDARMA jim zapózovala zcela ZDARMA! Fotografovi praskla 3 krát čočka. Tedy kreslíři tužka.
Chcete INZERCI vidět!?

CHCETE TU SLEČNU VIDĚT NAHOU?

BEZ VŠEHO OBLEČENÍ!

Klikněte na obrázek.

Každý kdo chce na webu 5MINUT.CZ „přidat inzerci ZDARMA“ ona se mu svlékne. Většinou pak každý zapomene, že chtěl INZERCI ZDARMA přidat a místo toho začne olizovat a oslintávat monitor.

INZERCE ZDARMA se tam na vás těší. Tak na co ještě čekáte? Běžte se na ni podívat, jak vypadá pod plavkami! A nezašpiňte si monitor:-)