Jak vybrat vhodnou podlahu do interiéru?

Každý z nás jistě už někdy v životě řešil, jakou podlahu si do svého příbytku zvolit. V dnešní době je ta výhoda, že si můžete vybrat hned z několika typů. Ať už jde o podlahy korkové, plovoucí, laminátové podlahy (dokonalá imitace dřeva) či vinylové podlahy.

Kvalitní podlahy Praha můžete najít např. u firmy Podlahy-rosty.cz. Tato firma dodává a montuje dřevěné podlahy z masivu, plovoucí dřevěné, laminátové, vinylové a podlahy na terasu za příznivé ceny.

V současné době hodně “letí” dřevěné masivní parkety. Tyto parkety a podlahové palubky se obvykle dodávají bez povrchové úpravy. Přilepí se k podkladu, přebrousí, vytmelí a naleští buď voskovým olejem nebo lakem. Výhodou těchto podlah je možnost opakovaného přebroušení a naleštění, takže Vaše podlaha zůstane dlouho krásná.

Tyto podlahy se vyrábí většinou z exotických dřevin, jako je Afrormosie, Cumaru, Dousie, Curupay aj., ale také z českých stromů – dub, jasan a smrk.

Pokud jde o montáže podlah Praha či v okolí Prahy, ale i po celé ČR, doporučujeme shlédnout tyto www stránky: podlahy-rosty.cz. Nabízí Vám zde nejen široký výběr mnoha různých typů podlah, ale i konzultaci, kalkulaci a zaměření zdarma a po výběru vhodné podlahy i její montáž.

Kvalitní podlahy nabízí také firma DEOKORK s.r.o. – podlahy Parador. Najdete zde plovoucí laminátové podlahy, dále masivní a korkové podlahy i vinylové a PVC podlahy a příslušenství.

Tato firma sídlí v Uherském Hradišti, takže pokud jste spíše z Východní Moravy než z Čech, můžete se obrátit na tuto firmu. V případě, že si objednáte zboží nad 15000 Kč dostanete v současné době navíc jako bonus dopravu zdarma! Tak neváhejte, ať tuto akci nepropásnete!