Jaký stroj na zahradu potřebujete? Kontaktujte společnost AKIS!

Máte povědomí o společnosti AKIS? Jsme tu pro vás již od roku 1991 a mezi naše služby patří půjčovna zahradní techniky, elektrocentrál i stavebních mechanizací. Pakliže sháníte kvalitní ruční nářadí, obraťte se také na nás!

Na zahradě je vždy spoustu práce. Nemáte však ten správný stroj na práci? Proto je tu půjčovna zahradní techniky. V obsáhlé nabídce tak pořídíte výkonnou zahradní sekačku, se kterou bude trávník špičkově posekaný. Pokud musíte posekat vysokou trávu, doporučujeme vám bubnovou sekačku. V půjčovně zahradní techniky dále naleznete pily a křovinořezy, vrtáky, válce, štípače na dřevo, v neposlední řadě i provzdušňovač trávy nebo fukar na listí. Tak jaký stroj si půjčíte vy?

Společnost AKIS se nezaměřuje jen na půjčovnu zahradní techniky. Naší doménou je i půjčovna stavební mechanizace. Jsme největší půjčovna stavební mechanizace v Pardubickém kraji. Potěší vás i půjčovna elektrocentrál. Dále zajišťujeme servis strojů značek WACKER, NEUSON, topidel MASTER a zahradní techniky HECHT. Spolenčost AKIS je vám plně k dispozici!