Jídelní stoly a ratanový nábytek – vybavení nejen pro pensiony

Jste provozovatelem hotelu či penzionu a hledáte pro něj nové vybavení? V případě nábytku do jídelen pro Vás máme hned dva tipy.

Kvalitní jídelní stoly dostanete např. u firmy Belterra. Najdete zde zejména dřevěné stoly, některé jsou doplněny skleněnou deskou či kovovým prvkem. Stoly jsou vyrobeny z masívu, z dřevěné dýhy či z lamina.

Pro interiér i na terasu je vhodný ratanový nábytek. Dovnitř můžete použít nábytek z pravého ratanu, ven je naopak vhodné umístit nábytek z umělého ratanu, který odolává i nepřízni počasí. Vybrat si můžete z těchto výrobků: ratanové sedací soupravy, jídelny, židle, křesla, komody, prádelníky, houpačky, lampy, věšáky, věšákové stěny, regály, závěsné police a bytové ratanové doplňky. Ratanový nábytek se vyznačuje dlouhou životností a snadno se udržuje. Je vhodným doplňkem moderních interiérů a neměl by chybět na žádné pergole, terase či v zimní zahradě.

V případě, že vlastní penzion či hotel nemáte a chystáte se na lyžování do Špindlerova Mlýna, můžete se ubytovat v příjemném rodinném Pensionu Monika. Tento pension Špindlerův Mlýn je situován v klidné části Špindlerova Mlýna na Bedřichově. Na tomto místě začínají turistické a lyžařské tratě. Nedaleko pensionu najdete také bowling, stolní tenis, posilovnu i saunu, pro děti je k dispozici nedaleké dětské hřiště s trampolínou. Ubytování ve Špindlerově Mlýně je vhodné i pro různé rodinné oslavy, svatby nebo rodinné sešlosti. Prostory jsou vhodné i pro firmy k pořádání různých firemních akcí a večírků.