Kartonové krabice Akart

Kartonové krabice jsou těmi nejběžnějšími a zároveň nejoblíbenějšími obaly, které se hojně používají pro přepravu a úschovu širokého spektra zboží. S kartonovou krabicí se setkáváme téměř denně. Typické kartonové krabice se nejčastěji vyrábějí z 3-vrstvé lepenky, což zajišťuje optimální ochranu skladovaných předmětů.

V případě, že kartonovou krabici potřebujete využít k přepravě zboží o vyšší hmotnosti, lze k těmto účelům využít krabice z 5-vrstvé nebo 7-vrstvé lepenky. Kartonové krabice se díky svému praktickému tvaru a pevnosti dobře skladují, snadno se s nimi manipuluje a můžete je stavět i na sebe.

Široké využití kartonových krabic

V kartonové krabici lze velmi snadno a bezpečně přepravovat širokou škálu předmětů a zboží o různých rozměrech i váze. Využít je můžete k různým účelům, jako je stěhování, archivace dokumentů, nebo třeba nenákladné a praktické uskladnění drobných předmětů, hraček, oblečení a spousty dalších věcí.

Přednosti kartonových krabic:

· Lehkost

· Skladnost a nosnost

· Pevnost a odolnost

· Snadná manipulace

· Široké spektrum využití

· Několik variant typů a velikostí

· Nízké pořizovací náklady

Rozměry kartonových krabic

Kartonové krabice si můžete vybírat z velké nabídky různých rozměrů, nebo si také nechat vyrobit na míru podle vašich specifických požadavků. Krabici z vlnité lepenky si můžete pořídit buďto s praktickými klopami nebo s odnímatelným víkem.