Kartonové obaly Akart

S kartonovými obaly se setkáváme každý den při širokém spektru činností. Kartonové obaly jsou tak hojně využívané pro svoji praktičnost, lehkost, recyklovatelnost a lze je pořídit oproti jiným obalům za velice nízké pořizovací náklady.

Kartonové obaly jsou využívané například při skladování zboží a jeho přepravě. K těmto účelům se nejčastěji používají kartonové krabice s klopami, nebo různé přepravní obaly a boxy. Firma Akart vyrábí klopové krabice v libovolných rozměrech dle přání zákazníka. Krabice mají nosnost až několik desítek kilogramů a vyrábí se v lepeném nebo šitém provedení.

Přepravní obaly a boxy se vyrábějí z 5-vrstvých nebo 7-vstvých lepenek, které mají nosnost až 1200 Kg a jsou určeny zejména pro bezpečnou přepravu těžkých výrobků

Firma Akart také pro své zákazníky nabízí krabice s potiskem, tvarově vysekávané obaly anebo například různé reklamní poutače a stojany. Všechny výrobky z kartonu jsou navrhované a vyráběné na míru podle specifických požadavků zákazníka nebo dle standardních konstrukcí obsažených v katalogu FEFCO.