Kde se ubytovat ve Špindlerově Mlýně?

Pro ubytování můžou rodiny s dětmi nebo větší skupiny přátel využít apartmány ve Špindlerově Mlýně. Jejich výhodou je, že fungují skoro jako druhý byt, tzn. najdete zde kromě ložnic i obývací pokoj s televizí, satelitem a sedací soupravou, plně vybavenou kuchyň s kuchyňskou linkou, lednicí a sporákem. Nedílnou součástí je také koupelna s vanou a WC.

Přesně takové apartmány nabízí Pension Špindlerův Mlýn Monika, který kromě ubytování v pensionu nabízí také možnost ubytování v apartmánovém domě. Tady je k dispozici hned několik apartmánů různých cenových kategorií, které se liší svou velikostí a vybavením.

V pensionu Monika jsou hostům k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmá, které mají dvě oddělené ložnice. Každá z ložnic je vybavena televizí a satelitem. Všechny pokoje i apartmá mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou. Pokoje jsou také vybaveny internetovým připojením a trezorem.

Stravovat se zde můžete v malé restauraci, kde se podává snídaně bufetového typu. Po zbytek dne si můžete objednat jídlo podle vlastního výběru z jídelního lístku. Podle ročního období jsou v nabídce speciality na lávových kamenech nebo jídla domácí kuchyně. V teplejší části roku můžete posedět na terase a vychutnat si zde zmrzlinové poháry nebo točené pivo. Pro nejmenší jsou k dispozici dětské židličky.

V Krkonoších je spousta krásných míst na výlety. Najdete tady mnoho přírodních památek, nespočet turistických stezek a zajímavých míst.

Na výlet se můžete vydat pěšky nebo na kole, anebo částečně využít lanovky či autobusu. Náročnost trasy si můžete zvolit podle kondice, věku a zdravotního stavu. K dispozici jsou krátké a nenáročné výlety v okolí Špindlerova Mlýna, zdatnější turisté si mohou zvolit náročnější trasy a dokonce si zde přijdou na své i rodiny s dětmi nebo vozíčkáři.