Kdo jsme a co umíme nejlépe?

Společnost DACOM byla založena v roce 1992 v jihomoravském městě Kyjov. Předmětem podnikání bylo přímé zásobování lékáren. Díky promyšlenému a novátorskému způsobu zásobování se v lékárnách brzy stala firma velmi oblíbenými dodavatelem zboží.

V roce 1995 se firma rozhodla pro strategický krok. Na základě průzkumu trhu, zjistila, že v lékárnách není dostatečný výběr kvalitních potravinových doplňků zaměřených na pohybový aparát. Proto se firma rozhodla pro výrobu vlastních, vysoce kvalitních přípravků na klouby.

Po intenzivním vývoji se zrodil výrobek na klouby jménem Colafit, který se stal důležitým produktem firmy a v téměř nezměněné podobě se úspěšně vyrábí dodnes. Colafit je díky jednoduchému užívání a vysoké účinnosti, velmi oblíbený u uživatelů, o čemž svědčí stále rostoucí zájem o tento výrobek mezi lidmi.

Navíc jsme společnost, která klade velký důraz na kvalitu a nezávadnost všech výrobních procesů uvnitř firmy. Chceme, a daří se nám, svým zákazníkům dodávat výrobky té nejvyšší kvality. Abychom mohli splnit očekávání našich náročných zákazníků na kvalitu výrobků, dbali jsme na zavedení přísných pravidel při každodenních výrobních postupech.

Přijali jsme závazek k zajištění kritických hygienických  bodů výroby, balení a distribuci potravinových doplňků. K ověření funkčnosti a účinnosti zavedeného systému kritických bodů, jsme požádali o certifikaci našeho výrobního systému. Ověření proběhlo v pořádku a jsme držitelé certifikátu HACCP.

Velmi často se stává, že si lidé zkušenosti o Colafitu sdělují jen tak mezi sebou. Na návštěvě, v čekárnách u lékaře, ale třeba i na chatě můžeme vyslechnout podobná slova: „Tak nějak mi ty moje klouby už neslouží jako dřív!“ „A vyzkoušel jsi Colafit? Ne, tak to zkus a uvidíš, že tě ta změna k lepšímu příjemně překvapí.“

Časem se ke Colafitu přidávali i další výborné produkty určené nejen k vnitřnímu užívání, ale třeba i k vnějšímu potírání. Příkladem je Colafit krém Akut určený na namožené svaly a šlachy, ale i na klouby. Nedávno mi volala jedna paní. „Děvčičko zlatá, ještě že mám od vás ten Colafit krém, kdyby té mastičky nebylo tak nevím, jak bych to vydržela. Namažu se a hned se mi uleví.  Před vánoci přišla sousedka celá schvácená, tolik práce a ona se nemůže hýbat, tak jsem jí trochu krému nechala, tak ať má taky radost, když byly ty vánoce.“

Nevěříte? Vyzkoušejte a uvidíte.

Ing. Marcela Cichá, MBA