Kolekce Baita od keramického výrobce Refin

Série keramické dlažby Baita od italského výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin je v imitaci dřeva. Tato jedinečná a překrásná série byla inspirována tradičními dřevěnými podlahami a obklady, které jsou často viděny v tradičních horských domech, které jsou využívané k obyčejnému rodinnému životu. Úchvatný design, který zde výrobce Refin použil, Vás zaujme na první pohled.

Refin díky svým dlouholetým zkušenostem a neustálé snaze o sebezdokonalení dokáže uspokojit jakékoliv požadavky a potřeby zákazníků a trhu. Jeho neustálý výzkum mu umožňuje vyrábět keramickou dlažbu a obklady pomocí nejnovějších technologickým postupům. Přese všechno se ale snaží, výrobu co nejvíce přizpůsobit přírodě a její ochraně. Firma Refin působí na trhu již řadu let a nabízí kvalitní a odolnou dlažbu, která je na rozdíl od dřevěné podlahy snadno čistitelná a udržovatelná.

Dřeva se jako dlažba a obklady používají již stovky let, keramická dlažba, ale nabízí vlastnosti, které skutečnému dřevu tolik scházejí. Série Baita a její jedinečný design, který je vytvořený jako křížoví vzor na dřevěných dlaždicích, Vám prostě vyrazí dech. Vyrábí se ve velikosti 60×60 a obsahuje celou škálu barev. Je výjimečná i tím, že představuje přesné odstíny modřínového dřeva od první chvíle, kdy je dřeva pokáceno až do chvíle, kdy je vystaveno přímému slunečnímu světlu.

Jedinečnost této série Vás nadchne a okouzlí, keramická dlažba v imitaci dřeva, totiž vytváří moderní a zároveň nadčasovou a sofistikovanou krásu, kterou si budete užívat v každé místnosti bytového interiéru, kde se ji rozhodnete použít. Atmosféra tradičních horských chat a domů okouzlí každého, kdo s touto dlažbou přijde do styku. Keramická dlažba série Baita je vhodná jak do soukromých, tak komerčních prostor.