Komfortní posezení v sedacích soupravách nové kolekce pro rok 2013

Sedací soupravy jsou součástí téměř každého obývacího pokoje a jejich umístění, tvar, design a barva nejpodstatněji určují atmosféru celého interiéru. Proto si při jejich výběru řádně rozmyslete, jaký typ se právě do Vašeho obývacího pokoje bude hodit, jaké máte prostorové možnosti a jaký materiál pro Vás bude ten nejpohodlnější na sezení i údržbu.

sedací soupravy

Nová kolekce sedacích souprav 2013

Zamyslete se nad tím, kolik lidí se Vám v obývacím pokoji nejčastěji sejde, kolik se Vás najednou sejde večer u sledování televize nebo kam usadíte případné návštěvy. Máte rádi barvy pestré nebo se raději držíte při zemi a volíte barvy a designy klasické ? U nás si můžete vybrat klasické i moderní sedací soupravy, které jsou známkou elegance, stylu a především komfortu. Sedací soupravy jsou součástí téměř každého obývacího pokoje a jejich umístění, tvar, design a barva nejpodstatněji určují atmosféru celého interiéru. Proto si při jejich výběru řádně rozmyslete, jaký typ se právě do Vašeho obývacího pokoje bude hodit, jaké máte prostorové možnosti a jaký materiál pro Vás bude ten nejpohodlnější na sezení i údržbu.

Široká nabídka trendy sedacích souprav

V široké nabídce si můžete vybrat z nepřeberného množství typů sedacích souprav , barev a nejrůznějších provedení. Naleznete u nás sedací soupravy rohové, rozkládací, soupravy 3 2 1, variabilní, sestavy do U a spoustu dalších doplňků, taburety, polštáře a další! V této kategorii jsou zařazeny pouze sedačky látkové, v samostatné kategorii pak naleznete sedačky kožené. Pokud si s výběrem sedací soupravy nebudete vědět rady, neváhejte se obrátit na vyškolený personál, který Vám vždy ochotně poradí a poskytne veškeré informace. Pokud si ani tak nebudete výběrem jisti, přijeďte se na sedačku podívat do naší kamenné prodejny v Lounech.