Koupelny Kohler – záruka kvality

Maximální zážitek z koupelen Kohler – Společnost Kohler Co. byla založena v roce 1873 John Michael Kohlerem, se sídlem ve městě Kohler, Wisconsin, USA, je jednou z nejstarších a největších amerických firem v soukromých rukou. Kohler je v celosvětovém měřítku čelní společností na trhu ve výrobě produktů pro kuchyně a koupelny, strojů a generátorů, vývojového nábytku, dlaždic a vnitřního vybavení a je také mezinárodním provozovatelem hotelů s vysoce ceněnými službami a golfovými hřišti světové třídy.
Nadčasový design se značkou Kohler – Kohler produkty nabízejí skutečnou kvalitu, která se stala tradicí. Dovednosti se předávají po generace v kombinaci s inovativními technologiemi a nadčasovým designem, což vytvořilo trvalý charakter, kterým je Kohler znám. Principem designu Kohler je nadčasová elegance. Zkušenostmi získanými z navrhování a výroby produktů pro koupelny a kuchyně, umožnil Kohler vybudovat silnou pověst designových prvků, které vytvářejí maximální zážitek z koupele v každé domácnosti. Kohler kombinuje barvy, textury a inovativní design tak, aby přinesl do vaší koupelny to nejlepší. Zvolte si ze specifických kousků, vyhovujících vaší kreativitě nebo jednoduše oceňte čisté a klasické linie. Ale ať už si vyberete cokoliv, budete si užívat zkušenosti, které přináší BOLD LOOK OF KOHLER po mnoho let.


Kohler

Maximální zážitek z koupelen Kohler

Společnost Kohler Co. byla založena v roce 1873 John Michael Kohlerem, se sídlem ve městě Kohler, Wisconsin, USA, je jednou z nejstarších a největších amerických firem v soukromých rukou. Kohler je v celosvětovém měřítku čelní společností na trhu ve výrobě produktů pro kuchyně a koupelny, strojů a generátorů, vývojového nábytku, dlaždic a vnitřního vybavení a je také mezinárodním provozovatelem hotelů s vysoce ceněnými službami a golfovými hřišti světové třídy.

Nadčasový design se značkou Kohler

Kohler produkty nabízejí skutečnou kvalitu, která se stala tradicí. Dovednosti se předávají po generace v kombinaci s inovativními technologiemi a nadčasovým designem, což vytvořilo trvalý charakter, kterým je Kohler znám. Principem designu Kohler je nadčasová elegance. Zkušenostmi získanými z navrhování a výroby produktů pro koupelny a kuchyně, umožnil Kohler vybudovat silnou pověst designových prvků, které vytvářejí maximální zážitek z koupele v každé domácnosti. Kohler kombinuje barvy, textury a inovativní design tak, aby přinesl do vaší koupelny to nejlepší. Zvolte si ze specifických kousků, vyhovujících vaší kreativitě nebo jednoduše oceňte čisté a klasické linie. Ale ať už si vyberete cokoliv, budete si užívat zkušenosti, které přináší BOLD LOOK OF KOHLER po mnoho let.