Kovošrot Moravia – odborník na práci se šrotem!

Děsí vás na zahradě staré železo? Potřebujete se ho zbavit? Tak to se obraťte na Kovošrot Moravia. Zajišťujeme vám výkup železa a barevných kovů za aktuální výkupní ceny. Náš kovošrot je řízen Londýnskou burzou kovů, tudíž vám zaplatíme férově a přesně.

Pro jednotlivce i pro velké společnosti

Ať už jste samostatná fyzická osoba, nebo velká firma, svěřte se do rukou Kovošrotu Moravia. Vykoupíme kovošrot libovolného množství. Pakliže železa či barevných kovů máte opravdu dost a nevíte, jak ho k nám dovézt, kontaktujte nás. Zajístíme výkup a odvoz kovošrotu vlastní svozovou technikou. Samozřejmostí je i spolupráce s hutěmi a ostatními kovošroty. Se šrotem už jedině k nám!

Bezkonkurenční výkup železa

Rádi byste, abychom od vás vykupovali železo pravidelně? Pokud ano, zajistíme vám i kontejner zdarma. V kovošrotu používáme přesné cejchované váhy o váživosti 20 až 60 tun. Peníze za váš šrot dostanete do 14 dnů. Co se děje s železem a dalšími kovy dál? Náš kovošrot je zlikviduje dle norem. Buď se bude lisovat, pálit nebo stříhat. Spolehněte se i na demontáž a likvidaci technických celků.