Kovový či ratanový zahradní nábytek?

Většina z nás, co vlastníme zahrádku, určitě uvítá pohodlné posezení na čerstvém vzduchu, ať už k popovídání s přáteli, víkendovým snídaním či k rodinnému setkání.

Zahradní nábytek dnes dostanete v mnoha různých provedeních a designech. Ať už si zvolíte nábytek z exotického dřeva, z kovu či ratanu, jistě bude Vaší zahradě slušet.

Nábytek z kvalitního exotického dřeva (např. eukalyptus, meranti, akácie či durian) vyniká vysokou tvrdostí a dlouhou životností. Na pohled působí příjemným a teplým dojmem, a tím láká k pohodlnému posezení. Jeho nevýhodou je, že se musí pravidelně udržovat.

Ratanový nábytek (neboli umělý ratan – PETAN) vyniká odolností proti UV záření, je lehký a bezúdržbový. Nemusí se olejovat, ani jinak upravovat, stačí jej pouze omýt proudem vody. Je vyroben z hliníkové konstrukce, která je opředena umělým ratanem.

V obchodě E-ratanovynabytek.cz, který nabízí nábytek z umělého ratanu, najdete křesla, stoly a jejich sestavy i zahradní lehátka, ve kterých si můžete vychutnat svou odpolední siestu. Umělý ratan z tohoto obchodu se svou kvalitou a vzhledem velmi blíží přírodnímu ratanu.

Vybrat si můžete také kovový nábytek. V nabídce e-shopu E-kovovynabytek.cz najdete jak čistě kovový lakovaný nábytek, tak i kombinaci kovového nábytku s exotickým dřevem. Vybrat si zde můžete křesla, lavice, stoly, lehátka či houpačky.