Kupte si nové pneumatické nářadí – PEDDY.cz

Pneumatické nářadí

PNEUMATICKÉ NÁŘADÍ

Zvýšená oblíbenost a výhody pneumatického nářadí jsou hlavně pro jeho vyšší odolnost vůči prachu. S tím je spojená delší životnost a nízké náklady na opravy oproti elektrickému nářadí.   Pneumatické nářadí je hlavně používáno ve stavebnictví a automobilovém průmyslu. Pneu nářadí je v dnešní době na vysoké úrovni. Odvod vzduchu, například u vrtaček, je držadlem směrem dolů a zabraňuje tím víření prachu. Pneumatické nářadí ve velké míře také uplatníte v zámečnické dílně, kdy nůžky na plech, šroubováky nebo brusky, Vám usnadní a zpříjemní práci. Další z předností   pneumatického nářadí je vysoká výkonnost a síla. V nabídce si vyberte z velkého sortimentu příslušenství a tlakových hadic, které jsou nedílnou součástí pneumatického nářadí.

Penumatická kladiva

Sekací a bourací pneumatické kladivo pro práce na stavbě, na zdivo, cihly nebo pórobeton. Pneumatické kladivo Aircraft je vybaveno tlumením vibrací a je dobře vyváženo. Mechanismus snížení zpětného rázu pneumatického kladiva šetří Vaše klouby, pružina umožňuje jednoduchou a rychlou výměnu sekáčů.

Pneumatické vrtačky

Pneumatická vrtačka na stlačený vzduch je vhodná na dřevo i na kov. Odvod vzduchu držadlem pneumatické vrtačky směrem dolů zabraňuje víření prachu.   Pneumatické nářadí,   jako je vrtačka má možnost přepínání chodu vpravo i vlevo. Jestli hledáte kvalitní a spolehlivé pneumatické přístroje, doporučujeme pneumatické vrtačky a šroubováky Aircraft.