Kvalitní nábytek jedině od Jamallu

Chystáte se na přestavbu svého bytu a sháníte odpovídající nábytek? Spolehněte se na nabídku společnosti Jamall-CZ. Na trhu jsme již přes 23 let. Za tu dobu jsme si vydobyli stabilní postavení i důvěru zákazníků.

Patříme mezi tuzemské prodejce nábytku a naše historie sahá až do roku 1991, kdy jsme se poprvé objevili na českém trhu. Již od počátku naší existence máme stejný cíl. Snažíme se dodávat vždy pouze kvalitní produkty a mít vždy spokojené zákazníky.

Samozřejmě jako ověřená společnost nekončíme pouze u prodeje nábytku. Nabízíme i další služby jako je doprava či montáž. Našich více než 30 prodejen naleznete po celé ČR. Kromě toho je pro vás samozřejmě připraven i přehledný e-shop, ve kterém si můžete nábytek prohlédnout i rovnou objednat. Obrovské skladovací prostory v Žamberku a perfektní logistický servis umožňují maximální flexibilitu v dodávkách.

A co vám nábytek Jamall nabízí? Naleznete u nás velmi oblíbené obývací stěny, bez kterých si snad ani nedokážeme představit opravdové bydlení. Objednat si můžete i nábytek pro svou pracovnu, ložnici či dětský pokoj. Nabízíme dětské postele, stolky, skříně i komody. Z naší nabídky si vybere každý.