Kvalitní náhradní díly Autodíly P&P

Zvládáte malé, ale i větší opravy na svém voze svépomocí? Poté potřebujete kromě šikovných rukou i zdroj náhradních dílů. Společnost Autodíly P&P provozuje prodejnu s autodíly. Nabízí široký sortiment kvalitních náhradních dílů renomovaných firem. Nabídka pokrývá díly pro většinu běžných značek vozů.

Nejprodávanější autodíly jsou podvozkové části, motorové a karosářské díly. Dalším nejprodávanějším sortimentem jsou motorové oleje. Díky zkušenostem z předchozího provozu autoservisu není problémem sehnat neobvyklý, nebo použitý díl. Pokud si nevíte rady s výběrem a nákupem dílů, poradí vám vyškolený a zkušený personál.

Prodejna již brzy oslaví 17 let od svého založení a jak říká její majitel Jaroslav Pýcha “Pro naši prodejnu nejsou malí zákazníci, snažíme se vyhovět každému. Naše prodejna těží se znalostí, které jsme získali dřívějším provozem autoservisu. Máme kontakty a víme kam se obrátit, ať již sháníte nové náhradní díly nebo použité.”

O Autodíly P&P

Společnost Autodíly P&P se věnuje prodeji autodílů a náhradním dílům již od roku 1993 a má v tomto oboru velké zkušenosti a konktakty. Prodejna sídlí v ulici Jankovcova 27 v Praze 7 – Holešovicích. I když prodejna sídlí v modré parkovací zóně nemuíste se bát u nás zaparkovat po dobu nákupu. Webové stránky prodejny jsou www.autopap.cz. Pro více iformací zavolejte na číslo 283 872 195.